ГоловнаОстанні новини8 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Навчатися, щоб знати, знати, щоб діяти…

Опубліковано: 08.02.2019, 10:44

На виконання розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 07.12.2018 № 807 «Про організацію навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту в 2019 році», в період з 04 по 08 лютого 2019 року у Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Волинської області проведено функціональне навчання у сфері цивільного захисту з посадовими особами райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад, які виконують обов’язки секретарів комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).

Розпочались заняття із доведення до слухачів змін у законодавстві в сфері цивільного захисту, аналізу ймовірних надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території нашої області та впливу їх наслідків на життєдіяльність населення та суб’єктів господарювання, доведена інформація щодо державної політики у сфері цивільного захисту.

Викладачі центру Алла Семінович та Сергій Клименко в ході навчання особливу увагу приділяли питанням планування та організації роботи комісії ТЕБ та НС, діям посадових осіб райдержадміністрацій, виконкомів міських(міст обласного значення) рад, які виконують обов’язки секретарів комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у режимі надзвичайної ситуації тощо. Викладання всіх навчальних питань проводилося із застосуванням різних методів навчання, супроводжувалося демонстрацією відповідних мультимедійних презентацій. Надана педпрацівниками інформація викликала жвавий інтерес слухачів, спонукала їх на обговорення проблемних питань їх практичної діяльності.
Для ефективного проведення самостійної роботи та підготовки до здачі заліків слухачі отримали методичні матеріали та завдання, які підготували педагогічні працівники Центру.

Паралельно в період з 7 по 8 лютого також було проведено функціональне навчання у сфері цивільного захисту з фахівцями лісогосподарських підприємств області. Всього підготовлено… працівників лісового господарства. Під час занять особлива увага приділялась питанням оповіщення, евакуації та розробці алгоритмів дій працівників лісогосподарських підприємств у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Майстри виробничого навчання центру Микола Коваль та Сергій Надашкевич вели активний діалог з аудиторією, спонукаючи слухачів до дискусій на актуальні теми.

На завершення занять слухачі висловили щиру подяку керівництву Центру, викладачам та майстрам виробничого навчання за професіоналізм та отримані знання.

DSCN2840.JPGDSCN2837.JPG

DSCN2839.JPGDSCN2831.JPG


   
Останні новини
15 Травня14:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Педагогічні працівники прийняли участь у заходах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
15 Травня10:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всі разом за сім’ю
8 Травня15:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Спеціальне об’єктове тренування
8 Травня10:23 НМЦ ЦЗ БЖД Одеської області. «Дії керівного складу, формувань ЦЗ, педагогічного, технічного персоналу, учнів школи у разі здійснення терористичного акту на хімічно-небезпечному об’єкті»
26 Квітня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Семінар-практикум з освітянами
26 Квітня14:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Працівники Центру взяли участь у IX Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»
26 Квітня14:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека поводження з тваринами
25 Квітня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Показовий День цивільного захисту в Чернігові
25 Квітня08:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. День цивільного захисту в закладах освіти м. Суми
24 Квітня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Тиждень знань з безпеки життєдіяльності в Чернігові
24 Квітня08:29 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Практичні навики надання домедичної допомоги
24 Квітня08:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Викладачі вищих навчальних закладів міста удосконалили свій рівень знань з питань цивільного захисту
19 Квітня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Показовий День цивільного захисту в м. Херсоні
19 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень цивільного захисту в Косівщинській школі-інтернаті
19 Квітня14:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар з керівниками органів управління освітою та викладачами предмету «Основи здоров’я» і «Захист Вітчизни» у рамках проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини у 2019 році
Останні новини