ГоловнаОстанні новини8 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Безпека дітей – справа дорослих

Опубліковано: 08.02.2019, 10:47

Життя потребує від дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачуваних ситуацій. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпек з боку оточуючого середовища. Отже, щоб виховати у підростаючого покоління свідому, осмислену позицію щодо надзвичайних ситуацій, педпрацівники Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області проводять навчальні уроки та лекції серед дітей дошкільного та шкільного віку в ЗОШ та ЗДО м. Луцька.

Зокрема на початку лютого на базі опорного навчального закладу з питань цивільного захисту - НВК № 9 м. Луцька методистом Навчально-методичного центру Ковальчуком С.О. проведено навчальний захід з учнями молодших класів на тему: «Безпека дитини вдома і на вулиці». У проведенні заходу брав участь караул 25 ДПРЧ. Під час спілкування із школярами методист обласного методичного кабінету та працівники служби порятунку розповіли дітям правила пожежної безпеки, поведінки на льоду та поводження із виявленими підозрілими та вибухонебезпечними предметами. Діти мали можливість побачити  пожежно-рятувальну техніку та обладнання, ознайомитись із специфікою роботи рятувальників.

Рятувальники запросили учнів оглянути спеціальну пожежну та рятувальну техніку вогнеборців, складні спецзасоби, які використовуються ними у бойовій роботі.

Систематичне проведення роботи щодо формування у дитини уміння бачити небезпеку, свідомо підходити до питання особистої безпеки – ще одна сходинка в досягненні спільної мети – створення у підростаючого покоління стереотипу здорового та безпечного способу життя.

DSCN2808.JPGDSCN2796.JPGDSCN2793.JPGDSCN2784.JPGDSCN2770.JPGDSCN2814.JPG


   
Останні новини
15 Травня14:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Педагогічні працівники прийняли участь у заходах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
15 Травня10:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всі разом за сім’ю
8 Травня15:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Спеціальне об’єктове тренування
8 Травня10:23 НМЦ ЦЗ БЖД Одеської області. «Дії керівного складу, формувань ЦЗ, педагогічного, технічного персоналу, учнів школи у разі здійснення терористичного акту на хімічно-небезпечному об’єкті»
26 Квітня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Семінар-практикум з освітянами
26 Квітня14:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Працівники Центру взяли участь у IX Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»
26 Квітня14:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека поводження з тваринами
25 Квітня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Показовий День цивільного захисту в Чернігові
25 Квітня08:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. День цивільного захисту в закладах освіти м. Суми
24 Квітня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Тиждень знань з безпеки життєдіяльності в Чернігові
24 Квітня08:29 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Практичні навики надання домедичної допомоги
24 Квітня08:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Викладачі вищих навчальних закладів міста удосконалили свій рівень знань з питань цивільного захисту
19 Квітня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Показовий День цивільного захисту в м. Херсоні
19 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень цивільного захисту в Косівщинській школі-інтернаті
19 Квітня14:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар з керівниками органів управління освітою та викладачами предмету «Основи здоров’я» і «Захист Вітчизни» у рамках проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини у 2019 році
Останні новини