ГоловнаОстанні новини11 Березня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Проведений тематичний семінар з педагогічними працівниками навчальних закладів області, які викладають предмет «Основи здоров’я» за тематикою з цивільного захисту

Опубліковано: 11.03.2019, 08:34

 

В Кіровоградській області здійснюється багаторічна співпраця навчально-методичного центру та обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. В. Сухомлинського. Час показав доцільність та ефективність такої взаємодії.

06 березня 2019 року обласний методичний кабінет навчально-методичного центру провів тематичний семінар з вчителями загальноосвітніх закладів області, які викладають предмет «Основи здоровя» за актуальними темами цивільного захисту.

Під час проведення семінару завідувач обласного методичного кабінету Центру Купріянов А.С. довів слухачам оновлену інформацію за темами: «Нормативно-правова база цивільного захисту. Класифікація надзвичайних ситуацій», «Основні небезпеки техногенного і природного характеру Кіровоградської області та правила поведінки під час них», «Особливості організації та функціонування структури цивільного захисту навчального закладу. Організація та проведення Дня цивільного захисту». Начальник циклу практичної підготовки підполковник служби цивільного захисту Стець М.М. надав практичні поради щодо виконання правил пожежної безпеки в навчальному закладі.

За домовленістю, участь у семінарі прийняли представники обласної організації Червоного хреста, які навчили вчителів практично надавати невідкладну допомогу у надзвичайних ситуаціях.

Учасники семінару активно працювали. По його закінченню, вчителі висловили задоволення і вдячність за проведений захід.

Співпраця Центру з обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти буде продовжена.

ASN085924.jpgASN111332.jpgASN112338.jpg


   
Останні новини
26 Червня09:56 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Реформа медицини та ДСНС в дії. До навчань залучено Черговий караул Центру безпеки Черкаської ОТГ
26 Червня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Спеціальне об’єктове навчання в КЛПЗ «Стоматологічна поліклініка м. Слов'янська»
26 Червня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виїзні заняття з функціонального навчання з керівниками суб’єктів господарювання та їх заступниками Пологівського району.
25 Червня11:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:48 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019” завершено
25 Червня11:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відбулись масштабні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
Останні новини