ГоловнаОстанні новини13 Березня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчання у сфері цивільного захисту керівного складу

Опубліковано: 13.03.2019, 16:19

У період соціально-економічної, воєнно-політичної нестабільності у нашій державі, при зростанні кількості та масштабів надзвичайних ситуацій природного характеру, а також шкоди від них, що є загальносвітовою тенденцією, а також значною зношеністю основних виробничих фондів,- навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту органів виконавчої влади, місцевого самоврядування є вкрай необхідним.

Відповідно до Розпорядження обласної державної адміністрації, яким затверджено План комплектування слухачами Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області на 2019 рік, з 11 березня на обласних та міста Хмельницький курсах удосконалення керівних кадрів 3 категорії проходили навчання керівники районних державних адміністрацій та районних рад Хмельницької області.

Заняття зі слухачами розпочав завідувач обласних курсів Гринчук М.С., який довів присутнім нормативно-правові акти, що забезпечують реалізацію політики держави у сфері цивільного захисту, поняття про надзвичайні ситуації мирного часу, їх класифікацію за масштабами, розповсюдженням та характером явищ, вплив їх наслідків на життєдіяльність населення та суб’єктів господарювання, інформацію про ймовірні надзвичайні ситуації, які можуть виникнути на території нашої області, про потенційно небезпечні об’єкти.

До проведення занять залучався керівний склад управління з питань цивільного захисту населення Хмельницької ОДА.

Особливості техногенної безпеки та цивільного захисту населення у весняний період довів заступник начальника управління з питань цивільного захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації Корева Ю.М.

Окрему увагу начальник відділу планування, організації заходів цивільного захисту управління ЦЗ населення області Овідько В. М. у ході проведення практичного заняття приділив плануванню заходів цивільного захисту, організації діяльності служб цивільного захисту.

Порядок створення та використання матеріальних резервів для запобігання НС та ліквідації їх наслідків розкрили у ході практичного заняття викладач обласних курсів Мартинюк Ю.П. та головний спеціаліст управління ЦЗ населення області Лемешко Т.В.

Під час проведення класно – групового заняття начальником відділу забезпечення роботи пунктів управління ЦЗ населення області Данилюком Є.Д. спільно із головами РДА та районних рад відпрацьовані питання щодо роботи керівного складу цивільного захисту району з організації діяльності органів управління та сил цивільного захисту місцевої ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ України, організації діяльності комісії з питань ТЕБ та НС.

Для ефективного проведення самостійної роботи та підготовки до здачі заліків слухачі отримали методичні матеріали, пам’ятки, відеоматеріали, підготовлені педагогічними працівниками Центру.

Під час підбиття підсумків навчальних занять керівний склад РДА , районних рад висловили одностайну думку щодо необхідності та ефективності проведення таких заходів, які надають можливість отримати вичерпні відповіді на проблемні питання, використати отримані знання як у навчальному процесі, так і у повсякденному житті.

1_DSD.jpg5_DSD.jpg3_DSD.jpg4_DSD.jpg2_DSD.jpg


   
Останні новини
19 Березня09:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Допомога об’єднаним територіальним громадам – одне з головних завдань навчально-методичного центру
15 Березня14:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Комплексна перевірка Костопільського району
15 Березня14:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Надання допомоги консультаційним пунктам
14 Березня16:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання слухачів за навчальними програмами постійно діючих семінарів
14 Березня16:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Мобільний навчально-консультаційний пункт на острові Хортиця
13 Березня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчання у сфері цивільного захисту керівного складу
11 Березня08:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Проведений тематичний семінар з педагогічними працівниками навчальних закладів області, які викладають предмет «Основи здоров’я» за тематикою з цивільного захисту
11 Березня08:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Майстер-клас з вивчення засобів індивідуального захисту
7 Березня10:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Опорний заклад освіти – центр надання консультаційної допомоги
4 Березня17:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Засідання педагогічної ради
4 Березня17:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради
1 Березня15:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Продовження строку експлуатації першого енергоблоку
1 Березня11:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Постійно діючий семінар з керівниками медичних формувань цивільного захисту
1 Березня10:57 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Інструктивно-методичні заняття – ефективна форма вдосконалення професійної майстерності майстрів виробничого навчання
28 Лютого09:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчання керівників цивільного захисту органів місцевого самоврядування (об’єднаних територіальних громад)
Останні новини