ГоловнаОстанні новини13 Березня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчання у сфері цивільного захисту керівного складу

Опубліковано: 13.03.2019, 16:19

У період соціально-економічної, воєнно-політичної нестабільності у нашій державі, при зростанні кількості та масштабів надзвичайних ситуацій природного характеру, а також шкоди від них, що є загальносвітовою тенденцією, а також значною зношеністю основних виробничих фондів,- навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту органів виконавчої влади, місцевого самоврядування є вкрай необхідним.

Відповідно до Розпорядження обласної державної адміністрації, яким затверджено План комплектування слухачами Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області на 2019 рік, з 11 березня на обласних та міста Хмельницький курсах удосконалення керівних кадрів 3 категорії проходили навчання керівники районних державних адміністрацій та районних рад Хмельницької області.

Заняття зі слухачами розпочав завідувач обласних курсів Гринчук М.С., який довів присутнім нормативно-правові акти, що забезпечують реалізацію політики держави у сфері цивільного захисту, поняття про надзвичайні ситуації мирного часу, їх класифікацію за масштабами, розповсюдженням та характером явищ, вплив їх наслідків на життєдіяльність населення та суб’єктів господарювання, інформацію про ймовірні надзвичайні ситуації, які можуть виникнути на території нашої області, про потенційно небезпечні об’єкти.

До проведення занять залучався керівний склад управління з питань цивільного захисту населення Хмельницької ОДА.

Особливості техногенної безпеки та цивільного захисту населення у весняний період довів заступник начальника управління з питань цивільного захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації Корева Ю.М.

Окрему увагу начальник відділу планування, організації заходів цивільного захисту управління ЦЗ населення області Овідько В. М. у ході проведення практичного заняття приділив плануванню заходів цивільного захисту, організації діяльності служб цивільного захисту.

Порядок створення та використання матеріальних резервів для запобігання НС та ліквідації їх наслідків розкрили у ході практичного заняття викладач обласних курсів Мартинюк Ю.П. та головний спеціаліст управління ЦЗ населення області Лемешко Т.В.

Під час проведення класно – групового заняття начальником відділу забезпечення роботи пунктів управління ЦЗ населення області Данилюком Є.Д. спільно із головами РДА та районних рад відпрацьовані питання щодо роботи керівного складу цивільного захисту району з організації діяльності органів управління та сил цивільного захисту місцевої ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ України, організації діяльності комісії з питань ТЕБ та НС.

Для ефективного проведення самостійної роботи та підготовки до здачі заліків слухачі отримали методичні матеріали, пам’ятки, відеоматеріали, підготовлені педагогічними працівниками Центру.

Під час підбиття підсумків навчальних занять керівний склад РДА , районних рад висловили одностайну думку щодо необхідності та ефективності проведення таких заходів, які надають можливість отримати вичерпні відповіді на проблемні питання, використати отримані знання як у навчальному процесі, так і у повсякденному житті.

1_DSD.jpg5_DSD.jpg3_DSD.jpg4_DSD.jpg2_DSD.jpg


   
Останні новини
26 Червня09:56 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Реформа медицини та ДСНС в дії. До навчань залучено Черговий караул Центру безпеки Черкаської ОТГ
26 Червня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Спеціальне об’єктове навчання в КЛПЗ «Стоматологічна поліклініка м. Слов'янська»
26 Червня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виїзні заняття з функціонального навчання з керівниками суб’єктів господарювання та їх заступниками Пологівського району.
25 Червня11:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:48 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019” завершено
25 Червня11:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відбулись масштабні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
Останні новини