ГоловнаОстанні новини14 Березня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання слухачів за навчальними програмами постійно діючих семінарів

Опубліковано: 14.03.2019, 16:40

На виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 10.12.2018 № 654 «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік», з 12 по 14 березня поточного року на Бердянських курсах ІІІ категорії за навчальною програмою постійно діючого семінару пройшли функціональне навчання особи, які очолюють об’єктові формування цивільного захисту – пожежні.

Метою проведеного семінару визначено набуття слухачами навичок створювати, приймати та реалізувати управлінські рішення в межах посадових обов’язків при виконанні завдань із забезпечення пожежної безпеки у ході ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Заняття проводились у багатофункціональному навчальному кабінеті, натурній дільниці та навчальному містечку.

За запрошенням, заняття за темою надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій, провела Голова Бердянської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України Тихомирова І.І.

При проведенні семінару, майстрами виробничого навчання використовувались методичні розробки, мультимедійні презентації, робочі технологічні карти, навчальні фільми та операційні карти. Тренінги проводились на навчальному містечку з використанням первинних засобів пожежогасіння.

Прийняття управлінських рішень особами, які очолюють пожежні формування цивільного захисту з відпрацювання дій відповідно до планів цивільного захисту, планів евакуації людей на випадок пожежі та інструкцій про заходи пожежної безпеки у ході ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій відпрацьовувались у ході проведення організаційно-ділової гри.

Після закінчення навчання, особам, які пройшли функціональне навчання, видані посвідчення встановленого зразка та надані методичні матеріали.

Мета заняття була досягнута, слухачі висловили подяку педагогічному колективу курсів за організацію і проведення занять.

DSC00056.JPGDSC00062.JPGDSC00063.JPGDSC00068.JPGDSC00073.JPGDSC00075.JPGDSC00083.JPGDSC00085.JPG


   
Останні новини
19 Березня09:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Допомога об’єднаним територіальним громадам – одне з головних завдань навчально-методичного центру
15 Березня14:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Комплексна перевірка Костопільського району
15 Березня14:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Надання допомоги консультаційним пунктам
14 Березня16:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання слухачів за навчальними програмами постійно діючих семінарів
14 Березня16:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Мобільний навчально-консультаційний пункт на острові Хортиця
13 Березня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчання у сфері цивільного захисту керівного складу
11 Березня08:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Проведений тематичний семінар з педагогічними працівниками навчальних закладів області, які викладають предмет «Основи здоров’я» за тематикою з цивільного захисту
11 Березня08:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Майстер-клас з вивчення засобів індивідуального захисту
7 Березня10:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Опорний заклад освіти – центр надання консультаційної допомоги
4 Березня17:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Засідання педагогічної ради
4 Березня17:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради
1 Березня15:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Продовження строку експлуатації першого енергоблоку
1 Березня11:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Постійно діючий семінар з керівниками медичних формувань цивільного захисту
1 Березня10:57 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Інструктивно-методичні заняття – ефективна форма вдосконалення професійної майстерності майстрів виробничого навчання
28 Лютого09:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчання керівників цивільного захисту органів місцевого самоврядування (об’єднаних територіальних громад)
Останні новини