ГоловнаОстанні новини5 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Навчання керівників структурних підрозділів органів влади

Опубліковано: 05.04.2019, 15:15

 

Згідно розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 10.12.2018 № 654 «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік», викладачами обласних та міста Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів І категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області з 01.04.2019 по 05.04.2019 проведені заняття з керівниками структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування (міських, селищних, сільських рад та об’єднаних територіальних громад), які забезпечують у межах законодавства виконання завдань цивільного захисту у певній сфері суспільного життя.

Перед початком занять начальник Центру Гарькушка Віктор Володимирович ознайомив слухачів з порядком проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту; привернув їх увагу до тих можливих надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути і загрожувати життю та здоров’ю мешканців міст, селищ та сіл нашої області.

Згідно з розкладом занять, викладачі Добрянський В.І., Мельниченко М.Г., Юринський В.С. використовуючи різні методі навчання, провели заняття з ілюстрацією свого матеріалу за допомогою мультимедійних презентацій та показом навчальних фільмів. Основні свої зусилля викладачі направляли на відпрацювання слухачами окремих пунктів прийняття правильних управлінських рішень у різних режимах функціонування територіальної підсистеми Запорізької області єдиної державної системи цивільного захисту та її ланок.

В процесі проведення планових навчальних занять та консультацій, у перервах між заняттями викладачі відповідали на запитання, які ставили слухачі. Стався також обмін думками та корисною інформацією між представниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Запорізької міської ради щодо організації заходів цивільного захисту в закладах освіти області та міста Запоріжжя.

Для поліпшення якості самостійної роботи та задля більше ефективного виконання завдань цивільного захисту у певній сфері суспільного життя слухачі отримали різноманітні відеоматеріали, пам’ятки, методичні рекомендації, розроблені педагогічними працівниками Центру та методистами обласного методичного кабінету.

Слухачі висловили щиру подяку педагогічним працівникам та методистам за високий професіоналізм та якісно відпрацьовані методичні матеріали.

IMG-6543.jpgIMG-6544.jpgIMG-6545.jpgIMG-6548.jpg


   
Останні новини
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
31 Травня12:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Навчання посадових осіб (фахівців), на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання
23 Травня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Теплу пожежі не нашкодять
23 Травня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум у опорному освітньому закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності ОТГ
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень безпеки дитини
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Зустріч зі студентами
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Показовий День цивільного захисту
20 Травня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. День безпеки на воді в школі
Останні новини