ГоловнаОстанні новини10 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Готуємося до Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 10.04.2019, 10:30

9 квітня поточного року на базі Хмельницького ДНЗ №53 «Веселка» проведено інструктивно – методичне заняття (ІМЗ) та нараду із вихователями – методистами закладів дошкільної освіти міста з метою якісної підготовки заходів Тижня безпеки дитини, запланованих на період з 15 по 19 квітня.

Відкриваючи захід, начальник Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області полковник служби цивільного захисту Мул Альона Миколаївна наголосила, що у ході даного ІМЗ буде здійснено методичний супровід підготовки закладів дошкільної освіти до проведення заході Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності. Адже саме цим закладам належить провідна роль у процесі грамотної та цікавої організації виховного процесу з розвитку поважного ставлення до власної безпеки у кожного малюка, вироблення навичок дотримання ним правил поведінки в надзвичайних ситуаціях.

Учасники ІМЗ знайомилися зі змінами у керівних документах, що стосуються питань організації цивільного захисту та пожежної безпеки у закладах дошкільної освіти, обговорили алгоритми організації та порядку підготовки й проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, аналізували основні причини виникнення пожеж та загибелі й травмування дітей. Завідувач обласного методичного кабінету Центру Вдовиченко Геннадій Володимирович надав консультацію щодо переліку документації, яка повинна бути у ЗДО з питань цивільного захисту. Представник ГУ ДСНС України у Хмельницькій області старший лейтенант служби цивільного захисту Сікорський Олександр Анатолійович детально роз’яснив основні вимоги щодо організації пожежної безпеки у закладах освіти.

Вихованці старшої групи потішили присутніх гарними знаннями з питань безпеки життєдіяльності, які продемонстрували під час розваги – тренінгу «Як поводитись при пожежі».

Таким чином, динамічно та оперативно було здійснено методичний супровід підготовки заходів Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти міста Хмельницького.

DSC_0046_1S.jpgDSC_0068_2S.jpgDSC_0082_3S.jpgDSC_0106_5S.jpgDSC_0118_6S.jpgDSC_0122_7S.jpgDSC_0141_8S.jpg


   
Останні новини
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
31 Травня12:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Навчання посадових осіб (фахівців), на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання
23 Травня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Теплу пожежі не нашкодять
23 Травня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум у опорному освітньому закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності ОТГ
Останні новини