ГоловнаОстанні новини10 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання педагогічної ради Центру

Опубліковано: 10.04.2019, 16:14

У Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області відбулося засідання педагогічної ради.

Основним питанням порядку денного було підбиття підсумків організації навчально-методичної роботи Центру в першому кварталі 2019 року.

Першочергове завдання для працівників Центру - це виконання Плану комплектування слухачами навчально-методичного центру на 2019 рік. Завідувач обласних та м. Рівне курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Олександр Пархомей докладно проаналізував показники, які досягнуто структурними підрозділами у цьому питанні.

Не менш важливим було питання „Про результати атестації 2018-2019 року педагогічних працівників Центру”, котре висвітлювала Наталія Яковець, завідувач обласного методичного кабінету. Адже щорічне проведення атестації значно сприяє підвищенню педагогічної майстерності працівників Центру.

Про організацію та проведення навчання з питань пожежної безпеки, навчання з надання домедичної допомоги, спеціального навчання з питань цивільного захисту доповідали Андрій Мощук, заступник завідувача курсів та Алла Скомаровська, начальник циклу практичної підготовки. Доповідачі зазначили про доцільність проведення таких навчань та довели присутнім зміни у законодавчих актах у сфері цивільного захисту.

Методист обласного методичного кабінету Алла Тищенко розповіла про шляхи покращення діяльності педагогічних працівників центру щодо інформаційно-просвітницької роботи з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у засобах масової інформації різних рівнів.

Підбиваючи підсумки засідання педагогічної ради, начальник Центру полковник служби цивільного захисту Сергій Вовчук подякував усім за проведену роботу та відзначив хороші показники, яких досягнуто у першому кварталі 2019 року. Також наголосив, що у зв’язку зі збільшенням кількості пожеж у Рівненський області, структурним підрозділам Центру необхідно посилити інформаційно-просвітницьку роботу з населення щодо недопущення виникнення пожеж у житлових приміщеннях та екосистемах.

DSC_0365.JPG DSC_0369.JPGDSC_0375.JPG DSC_0386.JPGDSC_0390.JPG DSC_0392.JPG


   
Останні новини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
Останні новини