ГоловнаОстанні новини11 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Показовий Тиждень безпеки дитини в Херсонському ясла-садку № 5

Опубліковано: 11.04.2019, 16:01

«Інноваційні технології проведення Тижня безпеки дитини» – така назва була у практичного заходу, що відбувся 10 квітня 2019 року на базі Херсонського ясла-садка № 5, відповідно до плану спільних заходів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області та Управління освіти Херсонської міської ради.

Участь у заході також взяли представники ГУ ДСНС України у Херсонській області, директори всіх закладів дошкільної освіти м. Херсон, Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба.

Програма заходу передбачала проведення семінару з вивчення учасниками сучасних вимог до організації цивільного захисту в закладі освіти, демонстрацію основних навчально-виховних елементів Тижня безпеки дитини, проведення практичного тренування з відпрацюванням заходів з евакуації та показові виступи рятувальників.

Семінар відкрила головний спеціаліст Управління освіти Тетяна Кошелюк, яка ознайомила присутніх з програмою заходу, представила гостей та наголосила на тому, що безпека дитини – це відповідальність дорослого, а безпека учасників освітнього процесу – відповідальність керівника закладу.

Методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області Юрій Омельченко представив учасникам «Методичні рекомендації щодо організації цивільного захисту в закладі дошкільної освіти», які були розроблені Центром за участі фахівців Управління освіти та директора ясла-садку № 5. Метою створення таких рекомендацій є надання методичної допомоги керівнику закладу зі створення дієвої системи цивільного захисту, планування заходів щодо захисту учасників освітнього процесу та організації їх навчання діям у НС.

Далі, під керівництвом директора ясла-садку № 5 Любові Тимошевської вихователі, працівники, батьки та діти закладу продемонстрували як сучасно, цікаво та змістовно можна навчатися питанням безпеки. Так, у форматі ток-шоу «Хто зверху? Життя чи небезпека» малювали асоціації, збирали тривожну валізу та аптечку, відповідали на питання вікторини, будували алгоритми дій вихователів та батьків при виникненні небезпечної події, демонстрували короткі навчальні відео для батьків.

Після закінчення ток-шоу, до директора закладу надійшло повідомлення про умовну пожежу. Оголосили термінову евакуацію. Учасники заходу поділилися на дві групи і організовано та швидко залишили будівлю закладу за маршрутами евакуації.

На подвір’ї садка, де зібралися евакуйовані учасники семінару, їх вже очікували представники обласної рятувальної служби, які продемонстрували дії щодо рятування потерпілого з даху будівлі, саморятування рятувальника, надали рекомендації щодо дій при НС та порядку організації взаємодії закладу освіти з рятувальними службами.

Закінчився захід яскравим музично-танцювальним виступом господарів закладу, що викликало непідробне захоплення гостей.

tbd_19_4.JPG tbd_19_5.JPGtbd_19_6.JPG tbd_19_7.jpgtbd_19_1.JPG


   
Останні новини
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
31 Травня12:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Навчання посадових осіб (фахівців), на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання
23 Травня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Теплу пожежі не нашкодять
23 Травня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум у опорному освітньому закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності ОТГ
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень безпеки дитини
Останні новини