ГоловнаОстанні новини11 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Тиждень безпеки дитини в закладах дошкільної освіти Волині

Опубліковано: 11.04.2019, 16:09

З метою профілактичної роботи з учасниками навчально-виховного процесу щодо попередження травматизму, поважного ставлення до безпеки, формування основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення правил поведінки у надзвичайних ситуаціях щорічно в закладах дошкільної освіти проходить Тиждень безпеки дитини.

Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Волинської області активно співпрацює із закладами дошкільної освіти області, не стоїть осторонь заходів, які відбуваються впродовж Тижня, а безпосередньо долучається до їх підготовки та проведення. Робота в напрямку пропаганди безпеки життєдіяльності дитини ведеться систематично.

Переважна більшість закладів дошкільної освіти області з усією відповідальністю віднеслась до проведення виховних заходів, підготовки відповідної документації з питань цивільного захисту, виготовлення наочності на тему безпеки життєдіяльності.

У взаємодії з управлінням освіти Луцької міської ради керівництвом центру було погоджено графік залучення працівників Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області у проведенні Тижня безпеки дитини, який проходив з 8 по 12 квітня.

Педагогічні працівники центру надавали практичну допомогу керівникам закладів освіти щодо підготовки та проведення заходів Тижня безпеки дитини. Відповідна робота проводилась і в напрямку навчання працівників навчальних закладів дошкільної освіти діям при виникненні надзвичайних ситуацій. Зокрема педпрацівниками центру проводились тренінги на тему: «Дії персоналу ЗДО при виникненні надзвичайної ситуації», бесіди з питань безпечної життєдіяльності та запобігання травматизму, надавалась практична допомога в поновленні куточків безпеки, були підібрані мультфільми, мультимедійні презентації та навчальні фільми на тему безпечної поведінки дітей відповідно вікових груп.

 

З вихованцями також були проведені виховні заходи, заняття, конкурси, вікторини, вистави з питань безпеки життєдіяльності із залученням педагогічних працівників Навчально - методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області. Діти були гарно підготовлені: відповідали на питання з правил пожежної безпеки, поведінки з побутовими газовими та електричними приладами, поведінки на вулиці, при зустрічі з незнайомцями. Із захопленням грали в ігри відповідно до теми заходу, шукали вихід із проблемних ситуацій, проводили «парад служб», відгадували загадки на тему: «Упізнай стихійне лихо» тощо.

В закладах дошкільної освіти проводилась навчальна евакуація усіх учасників навчально - виховного процесу.

Треба завжди пам’ятати, що дитина – найцінніший, найдорожчий скарб, сенс життя не тільки для кожної окремо взятої родини, а й суспільства загалом. Тому саме збереження здоров’я та захист життя дітей – основне завдання, що стоїть перед нами.

DSCN1989.JPG DSCN2882.JPGIMG_20180521_102424.jpg


   
Останні новини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
Останні новини