ГоловнаОстанні новини19 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар з керівниками органів управління освітою та викладачами предмету «Основи здоров’я» і «Захист Вітчизни» у рамках проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини у 2019 році

Опубліковано: 19.04.2019, 14:30

18 квітня 2019 року, на базі закладу загальної середньої освіти №2 міста Бердянська, проведено кущовий семінар з працівниками органів управління освітою, керівниками та заступниками керівників закладів освіти, керівниками методичних об’єднань, вчителями предметів «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни».

У роботі семінару взяли участь фахівці Департаменту освіти і науки Запорізької обласної адміністрації та відділу освіти Бердянської міської ради, Головного та міськрайонного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, відділу поліції ГУНП у Запорізькій області, Бердянських курсів ІІІ категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області.

Мета заходу – проведення інформаційно-просвітницької, масово-роз’яснювальної роботи з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, формування навичок здорового способу життя та набуття умінь і навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я і життя здобувачів освіти і працівників закладів освіти та їх поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожежної небезпеки, виконання заходів з питань радіаційної небезпеки в рамках проведення Днів цивільного захисту та Тижнів безпеки дитини.

Семінар підготовлено відділом освіти Бердянської міської ради, працівниками Бердянських курсів ІІІ категорії, Бердянським міськрайонним управлінням ГУ ДСНС України у Запорізькій області, відділом поліції ГУНП в Запорізькій області, керівним складом закладу загальної середньої освіти №2.

З вступним словом виступила головний спеціаліст відділу освіти Бердянської міської ради Ієговська М.І., яка привітала організаторів і учасників семінару.

В ході семінару були обговорені такі питання: дії керівного складу, фахівців, працівників та здобувачів освіти у разі виникнення надзвичайних ситуацій, відпрацювання у закладах освіти практичних дій в умовах виникнення можливих загроз надзвичайних ситуацій, оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, порядок проведення евакуаційних заходів, укриття у захисних спорудах цивільного захисту, надання домедичної допомоги постраждалим.

Щодо забезпечення безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, правил пожежної безпеки та поводження з підозрілими предметами у повсякденному житті і під час канікулярного періоду, розповіла учасникам семінару, начальник сектору зав’язків зі ЗМІ та громадськістю ГУ ДСНС України у Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту Баришева Ю.В.

Заступник начальника Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області, підполковник служби цивільного захисту Ліннік Д.Д. ознайомив з правилами застосування первинних засобів пожежогасіння.

У заході прийняв участь завідувач Бердянських курсів III категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області Ткачов О.Ф., який розглянув питання з організації та порядку проведення евакуації у разі виникнення надзвичайних ситуацій у закладах освіти.

Голова Бердянської міськрайонної організації товариства Червоного хреста України Тихомирова І.І., продемонструвала присутнім майстер-клас з надання домедичної допомоги.

У практичній частині семінару, директор закладу загальної середньої освіти № 2, Мелай Р.В., провела практичні заходи щодо дій під час повідомлення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації, оповіщення та збору керівного складу, керівників формувань цивільного захисту, проведення евакуаційних заходів, надання домедичної допомоги умовному постраждалому. Керівником закладу освіти були отримані доповіді посадових осіб про виконані заходи.

Під час роботи семінару кожен із присутніх мав можливість висловити свою точку зору на проблемні питання і таким чином знайти правильний шлях до їх вирішення.

Завершився семінар підведенням підсумків.

За оцінкою представників ГУ ДСНС України в Запорізькій області та Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації семінар пройшов на високому рівні, мета семінару була досягнута. Організаторам та учасникам заходу була висловлена подяка за його якісну підготовку та проведення.

DSC00157.JPGDSC00164.JPGDSC00168.JPGDSC00170.JPGDSC00177.JPGDSC00187.JPG


   
Останні новини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
Останні новини