ГоловнаОстанні новини19 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар з керівниками органів управління освітою та викладачами предмету «Основи здоров’я» і «Захист Вітчизни» у рамках проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини у 2019 році

Опубліковано: 19.04.2019, 14:30

18 квітня 2019 року, на базі закладу загальної середньої освіти №2 міста Бердянська, проведено кущовий семінар з працівниками органів управління освітою, керівниками та заступниками керівників закладів освіти, керівниками методичних об’єднань, вчителями предметів «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни».

У роботі семінару взяли участь фахівці Департаменту освіти і науки Запорізької обласної адміністрації та відділу освіти Бердянської міської ради, Головного та міськрайонного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, відділу поліції ГУНП у Запорізькій області, Бердянських курсів ІІІ категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області.

Мета заходу – проведення інформаційно-просвітницької, масово-роз’яснювальної роботи з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, формування навичок здорового способу життя та набуття умінь і навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я і життя здобувачів освіти і працівників закладів освіти та їх поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожежної небезпеки, виконання заходів з питань радіаційної небезпеки в рамках проведення Днів цивільного захисту та Тижнів безпеки дитини.

Семінар підготовлено відділом освіти Бердянської міської ради, працівниками Бердянських курсів ІІІ категорії, Бердянським міськрайонним управлінням ГУ ДСНС України у Запорізькій області, відділом поліції ГУНП в Запорізькій області, керівним складом закладу загальної середньої освіти №2.

З вступним словом виступила головний спеціаліст відділу освіти Бердянської міської ради Ієговська М.І., яка привітала організаторів і учасників семінару.

В ході семінару були обговорені такі питання: дії керівного складу, фахівців, працівників та здобувачів освіти у разі виникнення надзвичайних ситуацій, відпрацювання у закладах освіти практичних дій в умовах виникнення можливих загроз надзвичайних ситуацій, оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, порядок проведення евакуаційних заходів, укриття у захисних спорудах цивільного захисту, надання домедичної допомоги постраждалим.

Щодо забезпечення безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, правил пожежної безпеки та поводження з підозрілими предметами у повсякденному житті і під час канікулярного періоду, розповіла учасникам семінару, начальник сектору зав’язків зі ЗМІ та громадськістю ГУ ДСНС України у Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту Баришева Ю.В.

Заступник начальника Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області, підполковник служби цивільного захисту Ліннік Д.Д. ознайомив з правилами застосування первинних засобів пожежогасіння.

У заході прийняв участь завідувач Бердянських курсів III категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області Ткачов О.Ф., який розглянув питання з організації та порядку проведення евакуації у разі виникнення надзвичайних ситуацій у закладах освіти.

Голова Бердянської міськрайонної організації товариства Червоного хреста України Тихомирова І.І., продемонструвала присутнім майстер-клас з надання домедичної допомоги.

У практичній частині семінару, директор закладу загальної середньої освіти № 2, Мелай Р.В., провела практичні заходи щодо дій під час повідомлення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації, оповіщення та збору керівного складу, керівників формувань цивільного захисту, проведення евакуаційних заходів, надання домедичної допомоги умовному постраждалому. Керівником закладу освіти були отримані доповіді посадових осіб про виконані заходи.

Під час роботи семінару кожен із присутніх мав можливість висловити свою точку зору на проблемні питання і таким чином знайти правильний шлях до їх вирішення.

Завершився семінар підведенням підсумків.

За оцінкою представників ГУ ДСНС України в Запорізькій області та Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації семінар пройшов на високому рівні, мета семінару була досягнута. Організаторам та учасникам заходу була висловлена подяка за його якісну підготовку та проведення.

DSC00157.JPGDSC00164.JPGDSC00168.JPGDSC00170.JPGDSC00177.JPGDSC00187.JPG


   
Останні новини
20 Вересня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумській області. На варті безпеки життєдіяльності
18 Вересня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочато період спеціальних об’єктових тренувань із питань цивільного захисту у вищих навчальних закладах міста Кам’янця-Подільського
16 Вересня16:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Професійна проща до Дня рятівника
16 Вересня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Вивчення досвіду роботи евакуаційних органів
16 Вересня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Рятувальник – професія мужніх
12 Вересня09:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Функціональне навчання з командирами об’єктових ланок (груп) зв’язку та оповіщення
11 Вересня10:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру обговорила головні завдання на найближчий період
10 Вересня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Семінар з керівниками закладів культури міста Дніпра
10 Вересня10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Навчання працівників – запорука безпеки життєдіяльності освітнього закладу
9 Вересня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Місто професій у Хмельницькому
5 Вересня14:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове навчання в КУ Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»
4 Вересня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування на ПАТ «Запоріжсталь»
4 Вересня09:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
28 Серпня14:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. На Державному підприємстві «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О. Г. Івченка м. Запоріжжя відбулось протиаварійне тренування
28 Серпня14:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Початок нового навчального року
Останні новини