ГоловнаОстанні новини19 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Показовий День цивільного захисту в м. Херсоні

Опубліковано: 19.04.2019, 15:02

На виконання Комплексного плану спільних заходів управління освіти Херсонської міської ради та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області на 2019 рік на базі Херсонської спеціалізованої школи № 57 18 квітня 2019 року проведений показовий День цивільного захисту за темою: «Інноваційні технології проведення Дня ЦЗ».

Участь у показових заходах також взяли директори закладів загальної середньої освіти міста Херсону, Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба та представники ГУ ДСНС України у Херсонській області.

Планом заходу передбачалось проведення семінару з вивчення учасниками новітніх вимог до організації цивільного захисту в закладі освіти, демонстрацію основних елементів Дня ЦЗ, проведення практичного тренування з відпрацюванням заходів з евакуації та показові виступи рятувальників.

Семінар відкрила головний спеціаліст управління освіти Тетяна Кошелюк, яка ознайомила присутніх з програмою заходу та представила гостей.

Методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області Юрій Омельченко представив учасникам «Методичні рекомендації щодо організації цивільного захисту в закладі загальної середньої освіти», які були розроблені фахівцями Центру за участі спеціалістів управління освіти. Мета їх створення – надання методичної допомоги керівникам закладів зі створення системи цивільного захисту, планування заходів щодо захисту учасників освітнього процесу, організації їх навчання діям у НС та проведення щорічного Дня цивільного захисту.

Далі виступив представник ГУ ДСНС України у Херсонській області за темою: «Першочергові дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів».

Наступними елементами показових заходів стали так звані професійні посиденьки «Інноваційний підхід до проведення Дня цивільного захисту», презентація відеороліка «Невідомий об’єкт на подвір’ї школи», практикум «Надання першої допомоги потерпілому» та тематичний виступ агіт-театру «Червона лінія».

Після чого, за умовами сценарію, до директора закладу надійшло повідомлення про умовну пожежу, була оголошена термінова евакуація. Учасники освітнього процесу закладу разом із учасниками заходу організовано та оперативно залишили будівлю закладу через два евакуаційних виходи на спортивний майданчик.

Для всіх присутніх представниками обласної рятувальної служби було продемонстровано дії по рятуванню потерпілого з даху школи, надані рекомендації щодо дій у разі виникнення НС та порядку організації взаємодії закладів освіти з рятувальними службами міста.

Після цього були підведені підсумки проведення заходу.

den cz_19_1.JPGden cz_19_4.JPGden cz_19_2.JPGden cz_19_3.JPGden cz_19_5.JPG


   
Останні новини
20 Вересня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумській області. На варті безпеки життєдіяльності
18 Вересня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочато період спеціальних об’єктових тренувань із питань цивільного захисту у вищих навчальних закладах міста Кам’янця-Подільського
16 Вересня16:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Професійна проща до Дня рятівника
16 Вересня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Вивчення досвіду роботи евакуаційних органів
16 Вересня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Рятувальник – професія мужніх
12 Вересня09:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Функціональне навчання з командирами об’єктових ланок (груп) зв’язку та оповіщення
11 Вересня10:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру обговорила головні завдання на найближчий період
10 Вересня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Семінар з керівниками закладів культури міста Дніпра
10 Вересня10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Навчання працівників – запорука безпеки життєдіяльності освітнього закладу
9 Вересня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Місто професій у Хмельницькому
5 Вересня14:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове навчання в КУ Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»
4 Вересня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування на ПАТ «Запоріжсталь»
4 Вересня09:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
28 Серпня14:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. На Державному підприємстві «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О. Г. Івченка м. Запоріжжя відбулось протиаварійне тренування
28 Серпня14:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Початок нового навчального року
Останні новини