ГоловнаОстанні новини19 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Показовий День цивільного захисту в м. Херсоні

Опубліковано: 19.04.2019, 15:02

На виконання Комплексного плану спільних заходів управління освіти Херсонської міської ради та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області на 2019 рік на базі Херсонської спеціалізованої школи № 57 18 квітня 2019 року проведений показовий День цивільного захисту за темою: «Інноваційні технології проведення Дня ЦЗ».

Участь у показових заходах також взяли директори закладів загальної середньої освіти міста Херсону, Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба та представники ГУ ДСНС України у Херсонській області.

Планом заходу передбачалось проведення семінару з вивчення учасниками новітніх вимог до організації цивільного захисту в закладі освіти, демонстрацію основних елементів Дня ЦЗ, проведення практичного тренування з відпрацюванням заходів з евакуації та показові виступи рятувальників.

Семінар відкрила головний спеціаліст управління освіти Тетяна Кошелюк, яка ознайомила присутніх з програмою заходу та представила гостей.

Методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області Юрій Омельченко представив учасникам «Методичні рекомендації щодо організації цивільного захисту в закладі загальної середньої освіти», які були розроблені фахівцями Центру за участі спеціалістів управління освіти. Мета їх створення – надання методичної допомоги керівникам закладів зі створення системи цивільного захисту, планування заходів щодо захисту учасників освітнього процесу, організації їх навчання діям у НС та проведення щорічного Дня цивільного захисту.

Далі виступив представник ГУ ДСНС України у Херсонській області за темою: «Першочергові дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів».

Наступними елементами показових заходів стали так звані професійні посиденьки «Інноваційний підхід до проведення Дня цивільного захисту», презентація відеороліка «Невідомий об’єкт на подвір’ї школи», практикум «Надання першої допомоги потерпілому» та тематичний виступ агіт-театру «Червона лінія».

Після чого, за умовами сценарію, до директора закладу надійшло повідомлення про умовну пожежу, була оголошена термінова евакуація. Учасники освітнього процесу закладу разом із учасниками заходу організовано та оперативно залишили будівлю закладу через два евакуаційних виходи на спортивний майданчик.

Для всіх присутніх представниками обласної рятувальної служби було продемонстровано дії по рятуванню потерпілого з даху школи, надані рекомендації щодо дій у разі виникнення НС та порядку організації взаємодії закладів освіти з рятувальними службами міста.

Після цього були підведені підсумки проведення заходу.

den cz_19_1.JPGden cz_19_4.JPGden cz_19_2.JPGden cz_19_3.JPGden cz_19_5.JPG


   
Останні новини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
Останні новини