ГоловнаОстанні новини26 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека поводження з тваринами

Опубліковано: 26.04.2019, 14:18

Одним із пріоритетних завдань навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області являється навчання способам захисту в разі виникнення надзвичайних, несприятливих побутових або нестандартних ситуацій. При вирішенні питань цивільного захисту основні зусилля спрямовуються на проведення профілактичної роботи щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій.

Важливим для дітей являється питання поводження з тваринним світом, а особливо з собаками. Собаки на протязі тисячоліть є супутниками і помічниками людини. Та все ж багато людей стають жертвами їх нападів, які викликані різними причинами.

Тому вміння ухилитись від нападу собаки, протистояти їй є неодмінною умовою виживання в місті. Як правило, собака не кидається на людину без причини, тому проходячи мимо, не треба зачіпати та дратувати її.

Саме з метою належного виховання молоді Комунальним закладом «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради, навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області при активній участі кінологічного центру Головного управління національної поліції в Чернігівській області з вихованцями дитячо-підліткових клубів за місцем проживання 24 квітня поточного року було організовано та проведено квест на тему «Собака друг людини».

У квесті прийняли участь такі клуби, як «Джерельце», «Юність», «Чайка», «Десна», «Щит княжого міста», «Берегиня», «Клуб імені Ю.О.Гагаріна», «Україна» та «Ровесник». Завдання учасникам квесту були дуже цікаві і стосувалися вони правилам поводження з собаками. Всі учасники квесту впоралися з поставленими питаннями. Керівники клубів оцінювали дії та знання команд, виставляли відповідні оцінки.

Після закінчення квесту поліцейські-кінологи продемонстрували вихованцям клубів роботу службових собак, що викликало щире захоплення та велике задоволення дітлахів. Всі тварини під керівництвом своїх хазяїв з великою професійною майстерністю знаходили сховані «вибухівку» та «зброю», а розшукові собаки здійснили умовне затримання умовного злочинця.

Треба відмітити, що діти проявляли високу активність та показали добрі знання з основ безпеки життєдіяльності.

20190424_145942.jpg20190424_150337.jpgIMG_4724.JPGIMG_4732.JPG


   
Останні новини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
Останні новини