ГоловнаОстанні новини26 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Працівники Центру взяли участь у IX Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»

Опубліковано: 26.04.2019, 14:22

25 травня 2019 року педагогічні працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області Ткаченко Ю.М. та Сипко В.Г. взяли участь у роботі IX Міжнародної науково-технічної конференції «Хімія та сучасні технології», яка проходила на базі Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет» м. Дніпро.

Організаторами заходу виступили: Міністерство освіти і науки України, ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет», Дніпровський національний університет імені О.Гончара, УО «Білоруський державний технологічний університет», Норвежський університет природничих наук, Гірничо-металургійний інститут Таджикістана, Киргизький національний університет імені Ж.Баласагіна.

На конференції працювали 13 секцій, що охоплювали різноманітні аспекти й актуальні напрями хімічної технології, інженерії, охорони праці, цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

В конференції прийняли очну та заочну участь науковці, викладачі, аспіранти та студенти провідних вітчизняних вишів, науково-дослідних інститутів та державних навчальних установ з багатьох міст України.

Наприкінці заходу для учасників конференції проведено пізнавальну лекцію «Закулісся MS Word. Методи розрахунків у текстовому редакторі».

За результатами IX Міжнародної науково-технічної конференції «Хімія та сучасні технології» будуть опубліковані тези доповідей у науковому збірнику.

IMG_2636.JPG


   
Останні новини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
Останні новини