ГоловнаОстанні новини26 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Працівники Центру взяли участь у IX Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»

Опубліковано: 26.04.2019, 14:22

25 травня 2019 року педагогічні працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області Ткаченко Ю.М. та Сипко В.Г. взяли участь у роботі IX Міжнародної науково-технічної конференції «Хімія та сучасні технології», яка проходила на базі Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет» м. Дніпро.

Організаторами заходу виступили: Міністерство освіти і науки України, ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет», Дніпровський національний університет імені О.Гончара, УО «Білоруський державний технологічний університет», Норвежський університет природничих наук, Гірничо-металургійний інститут Таджикістана, Киргизький національний університет імені Ж.Баласагіна.

На конференції працювали 13 секцій, що охоплювали різноманітні аспекти й актуальні напрями хімічної технології, інженерії, охорони праці, цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

В конференції прийняли очну та заочну участь науковці, викладачі, аспіранти та студенти провідних вітчизняних вишів, науково-дослідних інститутів та державних навчальних установ з багатьох міст України.

Наприкінці заходу для учасників конференції проведено пізнавальну лекцію «Закулісся MS Word. Методи розрахунків у текстовому редакторі».

За результатами IX Міжнародної науково-технічної конференції «Хімія та сучасні технології» будуть опубліковані тези доповідей у науковому збірнику.

IMG_2636.JPG


   
Останні новини
20 Вересня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумській області. На варті безпеки життєдіяльності
18 Вересня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочато період спеціальних об’єктових тренувань із питань цивільного захисту у вищих навчальних закладах міста Кам’янця-Подільського
16 Вересня16:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Професійна проща до Дня рятівника
16 Вересня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Вивчення досвіду роботи евакуаційних органів
16 Вересня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Рятувальник – професія мужніх
12 Вересня09:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Функціональне навчання з командирами об’єктових ланок (груп) зв’язку та оповіщення
11 Вересня10:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру обговорила головні завдання на найближчий період
10 Вересня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Семінар з керівниками закладів культури міста Дніпра
10 Вересня10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Навчання працівників – запорука безпеки життєдіяльності освітнього закладу
9 Вересня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Місто професій у Хмельницькому
5 Вересня14:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове навчання в КУ Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»
4 Вересня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування на ПАТ «Запоріжсталь»
4 Вересня09:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
28 Серпня14:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. На Державному підприємстві «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О. Г. Івченка м. Запоріжжя відбулось протиаварійне тренування
28 Серпня14:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Початок нового навчального року
Останні новини