ГоловнаОстанні новини26 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Семінар-практикум з освітянами

Опубліковано: 26.04.2019, 14:23

«Актуальні питання забезпечення цивільного захисту та безпеки життєдіяльності учасників навчального процесу» - такій темі був присвячений семінар-практикум, що відбувся 24 квітня 2019 року на базі Сєвєродонецької середньої загальноосвітньої школи № 20, базової з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Вже третій рік поспіль організатором заходу був Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Луганської області. Для участі у семінарі зібралися представники методичних кабінетів (центрів), які відповідають за викладання предмету «Захист Вітчизни», викладачі професійно-технічних навчальних закладів та вчителі базових (опорних) з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності загальноосвітніх шкіл з мм. Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Золотого, а також зі Сватівського, Білокуракинського, Біловодського, Міловського, Марківського, Новоайдарського, Новопсковського, Кремінського, Троїцького, Старобільського, Станично-Луганського районів Луганщини.

Відкрив захід та привітав усіх учасників заступник начальника Центру з навчальної та виробничої роботи Федір Олешко. У вступному слові він акцентував увагу на актуальності та важливості питань забезпечення цивільного захисту, особливо для Луганської області, на території якої проводиться операція Об’єднаних сил.

Перший доповідач, начальник відділу соціально-гуманітарної роботи управління по роботі з кадрами Головного управління ДСНС України у Луганській області Олександр Шумаков довів інформацію про заклади освіти ДСНС України, відповів на всі питання не лише стосовно вступу до цих закладів, але й умови служби у підрозділах ДСНС.

Корисну інформацію щодо забезпечення цивільного захисту в закладах професійної (професійно-технічної) освіти та закладах загальноосвітньої середньої освіти надав завідувач курсів 3 категорії м.Сєвєродонецька Дмитро Зінченко, представивши перелік та вимоги до змісту документації з цивільного захисту, що має бути в наявності у закладі освіти.

Про дії у випадку хімічної небезпеки учасникам семінару розповіла майстер виробничого навчання курсів 3 категорії м. Лисичанська Вікторія Батлук. Крім того, вона провела з присутніми майстер-клас із виготовлення індивідуальних засобів захисту органів дихання на випадок викиду небезпечних хімічних речовин.

Одним з найважливіших питань було й залишається забезпечення пожежної безпеки закладів освіти. Майстер виробничого навчання курсів 3 категорії м. Сєвєродонецька Сергій Мірошниченко у своєму виступі розкрив головні вимоги до протипожежного стану закладів освіти та правильні дії під час евакуації учасників освітнього процесу та персоналу.

Завідувач обласного методичного кабінету Алевтина Нетребенко презентувала учасникам заходу «Збірник бесід з батьками учнів ЗПТО та ЗЗСО щодо дій у надзвичайних ситуаціях» та ще раз нагадала про корисну інформацію, що міститься на сайті Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Луганської області.

Підбиваючи підсумки семінару-практикуму, заступник начальника Центру Федір Олешко запевнив педагогів у готовності та спроможності Центру до надання методичної й інформаційної допомоги у питаннях забезпечення цивільного захисту в закладах освіти, а також вдосконалення навчання дітей та підлітків дій у надзвичайних ситуаціях.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg


   
Останні новини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
Останні новини