ГоловнаОстанні новини15 Травня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всі разом за сім’ю

Опубліковано: 15.05.2019, 10:49

12 травня 2019 року з гаслами „Здорова родина – щаслива Україна”, „2019 рік – рік святості подружжя та сім’ї” рівняни цілими родинами вийшли на вулиці свого міста та, як на День Незалежності, урочисто й святково пройшлися центральною вулицею.

 Завдяки організаторам заходу – Рівненській міській раді та Рівненській обласній Раді Християнських церков, у цей день відбулося чимало цікавих акцій, діяло багато концертних та мистецьких майданчиків, фотозон, виставок. На честь великого родинного свята відбувся велелюдний велопробіг.

Уже традиційно до таких масштабних акцій долучаються фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області, котрі розгортають мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Під час підготовки до розгортання, Сергій Вовчук, начальник Центру, полковник служби ЦЗ зазначив: „Пункт створено з метою ведення інформаційно-просвітницької діяльності і пропаганди знань серед населення щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій. Саме така форма роботи серед мешканців населеного пункту сприяє підвищенню рівня їх знань з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності”.

Робота консультантів мобільного консультаційного пункту була організована таким чином, щоб кожний відвідувач міг отримати вичерпну інформацію та роз’яснення щодо питань гарантованого забезпечення захисту та порядку дій в умовах надзвичайних ситуацій. Зокрема, доросле населення цікавилося сезонними небезпеками: правилами пожежної безпеки у житлових приміщеннях, причинами виникнення пожеж у екосистемах, правилами поведінки на воді, алгоритмом дій у випадку теплового удару. Серед відвідувачів було багато дітей з котрими методисти обласного методичного кабінету провели вікторину на протипожежну тематику з елементами розгадування ребусів. Під час бесід з підростаючим поколінням педагогічні працівники звертали увагу на дії у випадку виявлення небезпечних знахідок та правила спілкування в мережі Інтернет.

Особливо діти цікавилися засобами індивідуального захисту органів дихання. Після короткого ознайомлення з різними типами протигазів, усі змогли більш детально роздивитися всі представлені засоби захисту та, навіть, потренуватися в їх одяганні.

Для найменших відвідувачів заходу фахівці Навчально-методичного центру підготували „Абетку безпеки” з важливими екстреними номерами телефонів. Крім того, всі бажаючі змогли отримати інформаційні листівки застережливого характеру.

Необхідно пам’ятати, що у всіх екстрених ситуаціях вирішальну роль відіграє обізнаність, моральне загартування та стресостійкість людей, що визначає готовність до свідомих та впевнених дій в будь-яких надзвичайних ситуаціях.

S1830012.JPGS1830017.JPGS1830029.JPGS1830046.JPGS1830052.JPGS1830056.JPG

S1830001.JPG


   
Останні новини
20 Вересня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумській області. На варті безпеки життєдіяльності
18 Вересня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочато період спеціальних об’єктових тренувань із питань цивільного захисту у вищих навчальних закладах міста Кам’янця-Подільського
16 Вересня16:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Професійна проща до Дня рятівника
16 Вересня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Вивчення досвіду роботи евакуаційних органів
16 Вересня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Рятувальник – професія мужніх
12 Вересня09:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Функціональне навчання з командирами об’єктових ланок (груп) зв’язку та оповіщення
11 Вересня10:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру обговорила головні завдання на найближчий період
10 Вересня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Семінар з керівниками закладів культури міста Дніпра
10 Вересня10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Навчання працівників – запорука безпеки життєдіяльності освітнього закладу
9 Вересня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Місто професій у Хмельницькому
5 Вересня14:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове навчання в КУ Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»
4 Вересня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування на ПАТ «Запоріжсталь»
4 Вересня09:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
28 Серпня14:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. На Державному підприємстві «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О. Г. Івченка м. Запоріжжя відбулось протиаварійне тренування
28 Серпня14:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Початок нового навчального року
Останні новини