ГоловнаОстанні новини15 Травня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всі разом за сім’ю

Опубліковано: 15.05.2019, 10:49

12 травня 2019 року з гаслами „Здорова родина – щаслива Україна”, „2019 рік – рік святості подружжя та сім’ї” рівняни цілими родинами вийшли на вулиці свого міста та, як на День Незалежності, урочисто й святково пройшлися центральною вулицею.

 Завдяки організаторам заходу – Рівненській міській раді та Рівненській обласній Раді Християнських церков, у цей день відбулося чимало цікавих акцій, діяло багато концертних та мистецьких майданчиків, фотозон, виставок. На честь великого родинного свята відбувся велелюдний велопробіг.

Уже традиційно до таких масштабних акцій долучаються фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області, котрі розгортають мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Під час підготовки до розгортання, Сергій Вовчук, начальник Центру, полковник служби ЦЗ зазначив: „Пункт створено з метою ведення інформаційно-просвітницької діяльності і пропаганди знань серед населення щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій. Саме така форма роботи серед мешканців населеного пункту сприяє підвищенню рівня їх знань з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності”.

Робота консультантів мобільного консультаційного пункту була організована таким чином, щоб кожний відвідувач міг отримати вичерпну інформацію та роз’яснення щодо питань гарантованого забезпечення захисту та порядку дій в умовах надзвичайних ситуацій. Зокрема, доросле населення цікавилося сезонними небезпеками: правилами пожежної безпеки у житлових приміщеннях, причинами виникнення пожеж у екосистемах, правилами поведінки на воді, алгоритмом дій у випадку теплового удару. Серед відвідувачів було багато дітей з котрими методисти обласного методичного кабінету провели вікторину на протипожежну тематику з елементами розгадування ребусів. Під час бесід з підростаючим поколінням педагогічні працівники звертали увагу на дії у випадку виявлення небезпечних знахідок та правила спілкування в мережі Інтернет.

Особливо діти цікавилися засобами індивідуального захисту органів дихання. Після короткого ознайомлення з різними типами протигазів, усі змогли більш детально роздивитися всі представлені засоби захисту та, навіть, потренуватися в їх одяганні.

Для найменших відвідувачів заходу фахівці Навчально-методичного центру підготували „Абетку безпеки” з важливими екстреними номерами телефонів. Крім того, всі бажаючі змогли отримати інформаційні листівки застережливого характеру.

Необхідно пам’ятати, що у всіх екстрених ситуаціях вирішальну роль відіграє обізнаність, моральне загартування та стресостійкість людей, що визначає готовність до свідомих та впевнених дій в будь-яких надзвичайних ситуаціях.

S1830012.JPGS1830017.JPGS1830029.JPGS1830046.JPGS1830052.JPGS1830056.JPG

S1830001.JPG


   
Останні новини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
Останні новини