ГоловнаОстанні новини21 Травня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Показовий День цивільного захисту

Опубліковано: 21.05.2019, 13:58

15 травня 2019 року в опорному закладі Садівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області пройшов показовий День цивільного захисту.

В організації та проведенні цього заходу прийняли участь представники Сумської районної ради, підрозділи Управління ДСНС України в Сумській області, відділ вибухотехнічного забезпечення та кінологічна служба Головного управління Національної поліції в Сумській області та Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області.

День цивільного захисту розпочався уроками безпеки життєдіяльності які закінчилися опрацьованням Інструкції дій персоналу щодо забезпеченнябезпечної та швидкої евакуації учнів та працівників закладу освіти. Евакуація учнів та працівників закладу освіти пройшла організовано, без порушень Інструкції. Під час евакуації була продемонстрована робота пожежної служби по гасінню пожежі та рятуванню потерпілого.

Потім, на подвір’ї школи представники екстрених служб влаштували для учнів показові виступи. Вибухотехніки ознайомили присутніх з правилами поведінки при знаходженні підозрілих вибухонебезпечних предметів, а кінологи продемонстрували навички з виявлення замаскованої вибухівки.

Мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області для всіх учнів та педагогів провів практичні заняття з надання домедичної допомоги.

Перед присутніми, на показовому Дні цивільного захисту, директорами закладів загальної середньої освіти Сумського району виступив начальник обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області

Бова А.Ю., який звернув увагу щодо порядку ведення документації з питань цивільного захисту, на організацію навчання за програмою загальної підготовки працівників до дій у надзвичайних ситуаціях.

Завершився захід проведенням змагань між учнями та підведенням підсумків.

IMG_1048.JPG2.JPG

3.JPGIMG_1089.JPG

 


   
Останні новини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
Останні новини