ГоловнаОстанні новини23 Травня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум у опорному освітньому закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності ОТГ

Опубліковано: 23.05.2019, 11:12

22 травня 2019 року на базі опорного з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності закладу загальної середньої освіти Комунального закладу „Рясницький НВК „ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів” Бабинської сільської ради Гощанського району відбувся семінар-практикум.

Мета проведення семінару – надання консультаційної допомоги закладам загальної середньої та дошкільної освіти обєднаної територіальної громади щодо планування та проведення заходів цивільного захисту. У проведенні заходу взяли участь провідний спеціаліст з питань освіти Бабинської сільської ради Галина Мошковська і керівники освітніх закладів ОТГ.

Директор опорного закладу Олег Усик розпочав семінар з презентації закладу, акцентувавши увагу на необхідності здійснення заходів з цивільного захисту, забезпечення викладання безпекових дисциплін та виховання культури безпеки в учасників освітнього процесу.

В програмі семінару - розповсюдження передового педагогічного досвіду Вараської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 і Привільненської ЗОШ І-ІІІ ст. Привільненської сільської ради Дубенського району щодо облаштування навчально-методичного кабінету опорного (базового) закладу з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності. Завідувачем обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області було запропоновано мультимедійні та відеоматеріали і рекомендовано створення предметних кабінетів з основ здоровя, захисту Вітчизни у кожному закладі загальної середньої освіти для удосконалення освітнього процесу та його програмно-методичного забезпечення. Доповідач підкреслила важливість цивільного захисту та безпеки життєдіяльності для освітнього закладу, установи, організації, адже на їх базі перебуває велика кількість педагогічних працівників, учнів та персоналу, які потребують безпеки життя і діяльності. Саме це залежить від створеної системи цивільного захисту закладу і виконання посадовими особами своїх обов’язків в рамках вимог чинного законодавства у сфері ЦЗ.

Володимир Ясеньчук, майстер виробничого навчання Острозьких курсів 3 категорії, довів інформацію щодо надання освітніх послуг навчально-методичною установою для удосконалення роботи закладів освіти з питань ЦЗ.

Практичний блок заходу розпочався з подачі ввідної „Пожежа”, було проведено евакуацію працівників та учнів закладу. Родзинкою заходу стали фахівці Гощанського сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області, які продемонстрували засоби первинного пожежогасіння та сучасний пожежний автомобіль. Кожен з учнів зміг поставити запитання рятівникам, одягнути захисні костюми, посидіти за кермом автомобіля та відчути себе справжнім рятувальником.

Хочеться зазначити, що тільки обєднавши зусилля органів самоврядування, органів управління освітою та фахівців сфери ДСНС України, ми зможемо досягнути безпечного освітнього середовища до якого так усі прагнуть.

IMG-6a9ab51230e733db1ce9738684a97e73-V.jpgIMG-7594288c2ae8c1091b29f2fa18afa3ad-V.jpgIMG-cce7c517d5438bd1f3b26c9efb501535-V.jpgIMG-e1b3191b4f1c1dbfb112406c281aa185-V.jpg


   
Останні новини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
Останні новини