ГоловнаОстанні новини31 Травня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Навчання посадових осіб (фахівців), на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання

Опубліковано: 31.05.2019, 12:52

Відповідно до Графіка-календаря навчального процесу з функціонального навчання обласних та м. Чернігова курсів за програмами короткострокового підвищення кваліфікації Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік в період з 27 по 29 травня поточного року були проведені заняття з категорією слухачів: «Посадові особи (фахівці), на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання».

Фахівці цивільного захисту суб’єктів господарювання забезпечують здійснення, у межах своїх повноважень, заходів щодо організації цивільного захисту на підприємстві, в установі, організації, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, реагування на них, ліквідації їх наслідків, тощо.

На початку занять перед слухачами виступив заступник завідувача обласних та міста Чернігова курсів Бучко В.М. Він довів порядок організації занять, заходи безпеки при їх проведенні та представив викладацький склад.

Після цього слухачі під керівництвом викладачів Центру Добриці В.П та Моргуна О.О. вивчали особливості кліматично-географічного розташування Чернігівської області та види надзвичайних ситуацій, характерних для регіону, державну політику у сфері цивільного захисту, основні характеристики заходів цивільного захисту.

В ході екскурсії до пожежно-технічної виставки Управління ДСНС України у Чернігівській області слухачі були ознайомлені з силами реагування на надзвичайні ситуації, засвоїли питання взаємодії та оповіщення.

Слухачі також вивчали порядок планування діяльності в єдиній системі цивільного захисту, планування та організацію теоретичної, практичної підготовки до дій в надзвичайних ситуаціях, організацію проходження функціонального навчання з питань цивільного захисту, створення і використання об’єктових матеріальних, фінансових резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, порядок і методику організації підготовки та проведення навчань, тренувань, а також особливості планування і проведення евакуаційних заходів у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

Слухачі ознайомились з новими нормативними документами у сфері цивільного захисту. Особливу увагу було приділено посадовим обов’язкам даної категорії.

Пройшовши тестування, слухачі показали достатній рівень знань з питань цивільного захисту.

За круглим столом, який було організовано на завершення навчання, були підведені підсумки занять, слухачі обмінялись досвідом роботи на своїх суб’єктах господарювання, обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

За результатами навчання всі слухачі отримали посвідчення державного зразка.

20190527_100450.jpg  20190527_101135.jpg 

 

Михайленко С.В.,

методист НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області


   
Останні новини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
Останні новини