ГоловнаОстанні новини31 Травня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Навчання посадових осіб (фахівців), на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання

Опубліковано: 31.05.2019, 12:52

Відповідно до Графіка-календаря навчального процесу з функціонального навчання обласних та м. Чернігова курсів за програмами короткострокового підвищення кваліфікації Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік в період з 27 по 29 травня поточного року були проведені заняття з категорією слухачів: «Посадові особи (фахівці), на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання».

Фахівці цивільного захисту суб’єктів господарювання забезпечують здійснення, у межах своїх повноважень, заходів щодо організації цивільного захисту на підприємстві, в установі, організації, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, реагування на них, ліквідації їх наслідків, тощо.

На початку занять перед слухачами виступив заступник завідувача обласних та міста Чернігова курсів Бучко В.М. Він довів порядок організації занять, заходи безпеки при їх проведенні та представив викладацький склад.

Після цього слухачі під керівництвом викладачів Центру Добриці В.П та Моргуна О.О. вивчали особливості кліматично-географічного розташування Чернігівської області та види надзвичайних ситуацій, характерних для регіону, державну політику у сфері цивільного захисту, основні характеристики заходів цивільного захисту.

В ході екскурсії до пожежно-технічної виставки Управління ДСНС України у Чернігівській області слухачі були ознайомлені з силами реагування на надзвичайні ситуації, засвоїли питання взаємодії та оповіщення.

Слухачі також вивчали порядок планування діяльності в єдиній системі цивільного захисту, планування та організацію теоретичної, практичної підготовки до дій в надзвичайних ситуаціях, організацію проходження функціонального навчання з питань цивільного захисту, створення і використання об’єктових матеріальних, фінансових резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, порядок і методику організації підготовки та проведення навчань, тренувань, а також особливості планування і проведення евакуаційних заходів у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

Слухачі ознайомились з новими нормативними документами у сфері цивільного захисту. Особливу увагу було приділено посадовим обов’язкам даної категорії.

Пройшовши тестування, слухачі показали достатній рівень знань з питань цивільного захисту.

За круглим столом, який було організовано на завершення навчання, були підведені підсумки занять, слухачі обмінялись досвідом роботи на своїх суб’єктах господарювання, обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

За результатами навчання всі слухачі отримали посвідчення державного зразка.

20190527_100450.jpg  20190527_101135.jpg 

 

Михайленко С.В.,

методист НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області


   
Останні новини
20 Вересня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумській області. На варті безпеки життєдіяльності
18 Вересня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочато період спеціальних об’єктових тренувань із питань цивільного захисту у вищих навчальних закладах міста Кам’янця-Подільського
16 Вересня16:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Професійна проща до Дня рятівника
16 Вересня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Вивчення досвіду роботи евакуаційних органів
16 Вересня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Рятувальник – професія мужніх
12 Вересня09:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Функціональне навчання з командирами об’єктових ланок (груп) зв’язку та оповіщення
11 Вересня10:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру обговорила головні завдання на найближчий період
10 Вересня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Семінар з керівниками закладів культури міста Дніпра
10 Вересня10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Навчання працівників – запорука безпеки життєдіяльності освітнього закладу
9 Вересня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Місто професій у Хмельницькому
5 Вересня14:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове навчання в КУ Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»
4 Вересня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування на ПАТ «Запоріжсталь»
4 Вересня09:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
28 Серпня14:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. На Державному підприємстві «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О. Г. Івченка м. Запоріжжя відбулось протиаварійне тренування
28 Серпня14:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Початок нового навчального року
Останні новини