ГоловнаОстанні новини31 Травня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності

Опубліковано: 31.05.2019, 13:07

23 травня 2019 року на базі Здолбунівських курсів 3 категорії відбувся День професійної майстерності працівників НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Метою проведення заходу було підвищення компетенції педагогічних працівників Центру щодо підготовки та проведення практичної підготовки з питань цивільного захисту персоналу суб’єктів господарювання.

Отож, було організовано та проведено показове заняття з теми „Дії органів управління та сил цивільного захисту КП „Здолбунівводоканал” щодо ліквідації загрози виникнення надзвичайної події об’єктового характеру”. Сергій Брикса, майстер виробничого навчання Здолбунівських курсів 3 категорії, прокоментував дії керівного складу підприємства та працівників формувань в світлі вимог методики організації та проведення спеціального об’єктового тренування.

Одним з питань порядку денного був перегляд та обговорення пробного заняття з теми „Організаційні основи роботи консультаційних пунктів з питань ЦЗ”, що провела Валентина Тимощук, новопризначений майстер виробничого начання Здолбунівських курсів 3 категорії. Слід відмітити, що рішення педагогічних працівників про зарахування заняття було одностайним.

Оскільки, згодом розпочнеться купальний сезон, актуальним було проведення показового заняття з теми „Ознайомлення з правилами поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій на водних об’єктах. Надання домедичної допомоги потопельникам”. Алла Скомаровська, начальник циклу практичної підготовки Центру, підполковник служби ЦЗ, за допомогою манекену продемонструвала форми і методи надання домедичної допомоги потопельникам, звернувши увагу на терміновість проведення ренімаційних заходів під час стану клінічної смерті.

В ході підбиття підсумків проведення Дня професійної майстерності Сергій Вовчук, начальник центру полковник служби ЦЗ, зазначив, що відповідно до вимог листа ДСНС України від 01.02.2019 № 03-1612/161 „Про Методичні рекомендації з розроблення положень про структурні підрозділи навчально-методичних центрів ЦЗ та БЖД областей, м. Києва” педагогічні працівники повинні постійно працювати в напрямку здійснення якісного методичного супроводу підприємств, установ та організацій, що проводять навчання населення діям в умовах надзвичайних ситуацій.

Учасники заходу обмінялись досвідом роботи та окреслили перспективи удосконалення педагогічної майстерності.

 DSC_0680.JPG  DSC_0685.JPG

DSC_0718.JPG DSC_0754.JPG

DSC_0779.JPG DSC_0790.JPG

 

Наталія Яковець, завідувач обласного методичного кабінету

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області


   
Останні новини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
Останні новини