ГоловнаОстанні новини3 Червня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.

Опубліковано: 03.06.2019, 13:21

На виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 10.12.2018 № 654 «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік», з 27 по 29 травня поточного року педагогічні працівники Запорізьких територіальних курсів ЦЗ та БЖД I категорії на базі Мелітопольської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14 провели виїзні заняття з функціонального навчання зі слухачами за категоріями «Керівники закладів освіти незалежно від форми власності та їх заступники, функціональні обов’язки яких пов’язані із забезпеченням цивільного захисту» та «Посадові особи, на яких покладені обов’язки з питань ЦЗ на суб’єктах господарювання незалежно від форми власності».

Відповідно до розкладу занять, викладач вищої категорії Добрянський В.І. обговорив зі слухачам порядок проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій, організацію роботи проміжних, приймальних пунктів евакуації, розміщення постраждалого населення. Викладач Мельниченко М.Г. нагадав організацію оповіщення та порядок дій учасників освітнього процесу при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру. На практичних заняттях під керівництвом викладача Юринського В.С. слухачами було вивчено організацію техногенної та пожежної безпеки в закладах освіти.

При проведенні занять широко застосовувалися мультимедійні презентації, демонстрація навчальних фільми та відеороликів.

Викладачі відповіли на запитання, надали консультаційно-методичну допомогу щодо організації заходів цивільного заходу та передали комплект методичних матеріалів для використання в практичній діяльності в закладах освіти міста Мелітополя.

Мета занять досягнута, слухачі висловили щиру подяку педагогічним працівникам за якість проведення занять та надання змістовної інформації з питань практичної діяльності.

 

 

Запорізькі територіальні курси

ЦЗ та БЖД І категорії


   
Останні новини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
Останні новини