ГоловнаОстанні новини6 Червня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»

Опубліковано: 06.06.2019, 14:00

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті - життя у безпеці» в Чернігівській області, який проводиться з метою формування у дітей та учнівської молоді культури безпечної життєдіяльності, патріотичного виховання та привернення уваги громадськості до проблем безпеки дітей в умовах сьогодення.

Обласний етап Конкурсу проводився протягом лютого – травня 2019 року за наступними етапами: шкільний, районний (міський) та обласний. Роботи переможців в районах, містах, об’єднаних територіальних громадах подавалися органами управління освітою на обласний Конкурс.

Всього було представлено 242 роботи: в номінації мистецького напряму 188 малюнків, плакатів соціальної реклами, рукоділля та 54 роботи літературного напряму в жанрі оповідання, віршованих творів, казок, кросвордів.

Журі організаторів та співорганізаторів конкурсу, а саме від Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, Управління ДСНС України у Чернігівській області, Управління освіти та науки Чернігівської облдержадміністрації, Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації провели ретельний аналіз представлених творів юних митців та визначили переможців.

Особлива увага зверталась на такі критерії, як змістовність та повнота розкриття обраної теми, рівень майстерності, техніка виконання, творчий підхід до виконання роботи, органічність та гармонійність роботи, відповідність віковій категорії, завершеність та зрозумілість змісту і сюжету, культура оформлення роботи.

Аналізуючи результати виконаної роботи, стає зрозуміло, що основні завдання конкурсу щодо формування свідомого й відповідального ставлення до питань особистої та колективної безпеки, безпечної життєдіяльності дітей у соціумі, виховання громадянської позиції молоді у сфері цивільного захисту, загальнолюдських якостей: доброти, милосердя, співчуття, гуманізму, відповідальності, патріотизму, пропаганді здорового і безпечного способу життя тощо, активно втілюються в життя.

Кращі дитячі роботи переможців обласного етапу будуть представлені на Всеукраїнський Конкурс «Безпека в житті – життя в безпеці».

20190605_103622.jpg IMG_5217.JPG

 

Методист НМЦ ЦЗ та БЖД                                        С.В.Михайленко

Чернігівської області

 


   
Останні новини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
Останні новини