ГоловнаОстанні новини6 Червня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»

Опубліковано: 06.06.2019, 14:00

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті - життя у безпеці» в Чернігівській області, який проводиться з метою формування у дітей та учнівської молоді культури безпечної життєдіяльності, патріотичного виховання та привернення уваги громадськості до проблем безпеки дітей в умовах сьогодення.

Обласний етап Конкурсу проводився протягом лютого – травня 2019 року за наступними етапами: шкільний, районний (міський) та обласний. Роботи переможців в районах, містах, об’єднаних територіальних громадах подавалися органами управління освітою на обласний Конкурс.

Всього було представлено 242 роботи: в номінації мистецького напряму 188 малюнків, плакатів соціальної реклами, рукоділля та 54 роботи літературного напряму в жанрі оповідання, віршованих творів, казок, кросвордів.

Журі організаторів та співорганізаторів конкурсу, а саме від Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, Управління ДСНС України у Чернігівській області, Управління освіти та науки Чернігівської облдержадміністрації, Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації провели ретельний аналіз представлених творів юних митців та визначили переможців.

Особлива увага зверталась на такі критерії, як змістовність та повнота розкриття обраної теми, рівень майстерності, техніка виконання, творчий підхід до виконання роботи, органічність та гармонійність роботи, відповідність віковій категорії, завершеність та зрозумілість змісту і сюжету, культура оформлення роботи.

Аналізуючи результати виконаної роботи, стає зрозуміло, що основні завдання конкурсу щодо формування свідомого й відповідального ставлення до питань особистої та колективної безпеки, безпечної життєдіяльності дітей у соціумі, виховання громадянської позиції молоді у сфері цивільного захисту, загальнолюдських якостей: доброти, милосердя, співчуття, гуманізму, відповідальності, патріотизму, пропаганді здорового і безпечного способу життя тощо, активно втілюються в життя.

Кращі дитячі роботи переможців обласного етапу будуть представлені на Всеукраїнський Конкурс «Безпека в житті – життя в безпеці».

20190605_103622.jpg IMG_5217.JPG

 

Методист НМЦ ЦЗ та БЖД                                        С.В.Михайленко

Чернігівської області

 


   
Останні новини
20 Вересня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумській області. На варті безпеки життєдіяльності
18 Вересня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочато період спеціальних об’єктових тренувань із питань цивільного захисту у вищих навчальних закладах міста Кам’янця-Подільського
16 Вересня16:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Професійна проща до Дня рятівника
16 Вересня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Вивчення досвіду роботи евакуаційних органів
16 Вересня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Рятувальник – професія мужніх
12 Вересня09:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Функціональне навчання з командирами об’єктових ланок (груп) зв’язку та оповіщення
11 Вересня10:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру обговорила головні завдання на найближчий період
10 Вересня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Семінар з керівниками закладів культури міста Дніпра
10 Вересня10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Навчання працівників – запорука безпеки життєдіяльності освітнього закладу
9 Вересня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Місто професій у Хмельницькому
5 Вересня14:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове навчання в КУ Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»
4 Вересня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування на ПАТ «Запоріжсталь»
4 Вересня09:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
28 Серпня14:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. На Державному підприємстві «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О. Г. Івченка м. Запоріжжя відбулось протиаварійне тренування
28 Серпня14:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Початок нового навчального року
Останні новини