ГоловнаОстанні новини10 Червня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули

Опубліковано: 10.06.2019, 16:21

09.06.2019 року в Навчально – виховному комплексі Запорізької міської ради «Запорізька Січ» відбулося свято «Корисні та безпечні канікули».

Цей захід був підготовлений та проведений за програмою Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки» і присвячений закінченню навчального року і початку літніх канікул школярів.

На святі були присутні представники міської ради, ГУ ДСНС у Запорізькій області та представник Запорізьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності I категорії Центру майстер виробничого навчання Клімченко В.М.

Програма свята була різноманітна та включала в себе декілька локацій. Так, комунальна спеціалізована аварійно – рятувальна служба «Кобра», продемонструвала присутнім  свої можливості щодо рятування людей, які потрапили у складну небезпечну ситуацію. У інтерактивному тирі  діти  змогли потренуватись у стрільбі по мішеням. Найбільший інтерес у присутніх викликав розгорнутий мобільний консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях ГУ ДСНС у Запорізькій області, у ході роботи якого демонструвалися різноманітні засоби індивідуального захисту людини. Учні з задоволенням одягали протигази та інші засоби захисту органів дихання. Це робили не тільки хлопчики, а й дівчатка. Також присутні прослухали коротку розповідь про будову та правила використання засобів захисту органів дихання та спеціального захисного одягу. Батьки проявляли інтерес до медичних заходів захисту. Окрім цього, відвідувачі  знайомились з правилами поведінки  у разі виявлення підозрілого предмету. Демонструвалися вибухові пристрої замасковані під дитячі іграшки та побутові предмети. 

На спортивному майданчику проводилися  змагання та виконувались вправи на гімнастичних снарядах. Бурхливі оплески  визвали змагання сімейним складом під лозунгом «Мама, тато, я – спортивна сім’я». На окремому майданчику діти тренувались в подоланні перешкод під час туристичних переходів. На іншому майданчику учні вивчали правила безпечного  перебування у воді (купання) під девізом  «Безпека на воді та в природі». Працівники пожежно – рятувальної частини демонстрували технічні можливості пожежної машини при гасінні пожежі.

Свято «Корисні та безпечні канікули пройшло організовано і цікаво.

ÿ¬«½á_1.JPGÞ¬«½á_2.JPGÞ¬«½á_3.JPGÞ¬«½á_4.JPG

 


   
Останні новини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
Останні новини