ГоловнаОстанні новини25 Червня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відбулись масштабні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини

Опубліковано: 25.06.2019, 11:26

19 червня на Хмельниччині на базі однієї з військових частин відбулись масштабні тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах, базах зберігання озброєння Збройних сил України, що охопили два райони – Деражнянський та Летичівський.

За легендою, на технічній території зберігання боєприпасів військової частини виникла пожежа з подальшим детонуванням боєприпасів.  Внаслідок надзвичайної події до ймовірної 5-кілометрової зони ураження потрапили 3 населених пункти, в яких проживає 2000 людей (з яких понад 200 – діти). Через ситуацію, що склалася, сили й засоби цивільного захисту області були переведені у режим підвищеної готовності, а також негайно розгорнуто 3 збірних пункти евакуації.

Педагогічні працівники Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області здійснювали методичний супровід підготовки до проведення даних тренувань. Було проведено виїзні практичні заняття із членами збірних та прийомних пунктів евакуації. Під час самого тренування педпрацівники Центру виконували ролі посередників. Крім того, учасникам тренування було продемонстровано один із варіантів організації роботи навчально – консультаційного пункту щодо навчання населення діям у НС.

Було відпрацьовано необхідні дії із залученням населення: здійснено оповіщення персоналу військової частини, евакуацію населення із «зони ураження» до місць тимчасового розміщення, де для людей були створені умови, необхідні для нормальної життєдіяльності. Крім того, для забезпечення публічної безпеки були організовані блок-пости та пости регулювання руху із залученням працівників поліції.

Підбиваючи підсумки тренувань, організатори відзначили високий рівень взаємодії між підрозділами ДСНС, злагодженість та оперативність у роботі керівного складу, органів управління та сил цивільного захисту щодо оповіщення, евакуації та життєзабезпечення населення, а також забезпечення громадської безпеки.

IMG_005D.jpg DSC_001D.jpg

  DSC_002D.jpg DSC_003D.jpg

DSC_004D.jpg IMG_006D.jpg

Методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області Альона Мельник


   
Останні новини
15 Липня15:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Підготовка керівників навчальних груп
15 Липня09:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Безпека народу – багатство країни
10 Липня15:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Попередження небезпек
10 Липня14:43 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Задля безпеки на виборах
9 Липня09:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Дитяче місто професій
4 Липня11:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиваємо підсумки за півріччя, з оптимізмом дивимося у майбутнє
1 Липня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Безпека дітей влітку - пріоритет сьогодення!
26 Червня09:56 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Реформа медицини та ДСНС в дії. До навчань залучено Черговий караул Центру безпеки Черкаської ОТГ
26 Червня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Спеціальне об’єктове навчання в КЛПЗ «Стоматологічна поліклініка м. Слов'янська»
26 Червня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виїзні заняття з функціонального навчання з керівниками суб’єктів господарювання та їх заступниками Пологівського району.
25 Червня11:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:48 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019” завершено
25 Червня11:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відбулись масштабні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
Останні новини