ГоловнаОстанні новини25 Червня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019” завершено

Опубліковано: 25.06.2019, 11:48

22 червня 2019 року у с. Городище Рівненського району відбулося урочисте закриття міжнародних навчань „Rescue days Ukraine 2019” .

Захід, що тривав з 18 по 22 червня, організований Державною службою України з надзвичайних ситуацій, на базі навчально-тренувального полігону Аварійно-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області. У навчаннях взяли участь майже 150 рятувальників з усієї України, а також представники зарубіжних країн: Німеччини, Польщі, Франції.

Учасники вивчали сценарії дорожньо-транспортних пригод за участю легкових автомобілів, вантажівок та автобусів, що розбиралися в умовах змодельованих екстрених ситуацій за допомогою аварійного спецобладнання. 

Фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області приєдналися до заходу, демонструючи одну із форм просвітницької роботи – мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

В ході міжнародних навчань до мобільного консультаційного пункту завітала делегація на чолі з головою ДСНС України Миколою Чечоткіним, в складі: начальника ГУ ДСНС України у Рівненській області генерал-майора служби ЦЗ Сергія  Крука, голови Рівненської обласної державної адміністрації Олексія Муляренка та рятівників регіонів України.

Гості звернули увагу на методичні матеріали, підготовлені фахівцями Центру та видані у співпраці з фахівцями ДСНС України, Головного управління ДСНС України у Рівненській області, Рівненської обласної науково-методичної комісії з ЦЗ, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань, серед яких посібники, методичні розробки, рекомендації, пам’ятки, буклети.

Завершено Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019” урочистостями, під час яких вручено нагороди та пам’ятні подарунки.

DSC_0956.JPG DSC_0968.JPG

 

 

 Наталія Яковець, завідувач обласного

 методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області


   
Останні новини
20 Вересня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумській області. На варті безпеки життєдіяльності
18 Вересня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочато період спеціальних об’єктових тренувань із питань цивільного захисту у вищих навчальних закладах міста Кам’янця-Подільського
16 Вересня16:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Професійна проща до Дня рятівника
16 Вересня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Вивчення досвіду роботи евакуаційних органів
16 Вересня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Рятувальник – професія мужніх
12 Вересня09:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Функціональне навчання з командирами об’єктових ланок (груп) зв’язку та оповіщення
11 Вересня10:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру обговорила головні завдання на найближчий період
10 Вересня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Семінар з керівниками закладів культури міста Дніпра
10 Вересня10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Навчання працівників – запорука безпеки життєдіяльності освітнього закладу
9 Вересня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Місто професій у Хмельницькому
5 Вересня14:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове навчання в КУ Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»
4 Вересня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування на ПАТ «Запоріжсталь»
4 Вересня09:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
28 Серпня14:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. На Державному підприємстві «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О. Г. Івченка м. Запоріжжя відбулось протиаварійне тренування
28 Серпня14:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Початок нового навчального року
Останні новини