ГоловнаОстанні новини25 Червня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019” завершено

Опубліковано: 25.06.2019, 11:48

22 червня 2019 року у с. Городище Рівненського району відбулося урочисте закриття міжнародних навчань „Rescue days Ukraine 2019” .

Захід, що тривав з 18 по 22 червня, організований Державною службою України з надзвичайних ситуацій, на базі навчально-тренувального полігону Аварійно-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області. У навчаннях взяли участь майже 150 рятувальників з усієї України, а також представники зарубіжних країн: Німеччини, Польщі, Франції.

Учасники вивчали сценарії дорожньо-транспортних пригод за участю легкових автомобілів, вантажівок та автобусів, що розбиралися в умовах змодельованих екстрених ситуацій за допомогою аварійного спецобладнання. 

Фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області приєдналися до заходу, демонструючи одну із форм просвітницької роботи – мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

В ході міжнародних навчань до мобільного консультаційного пункту завітала делегація на чолі з головою ДСНС України Миколою Чечоткіним, в складі: начальника ГУ ДСНС України у Рівненській області генерал-майора служби ЦЗ Сергія  Крука, голови Рівненської обласної державної адміністрації Олексія Муляренка та рятівників регіонів України.

Гості звернули увагу на методичні матеріали, підготовлені фахівцями Центру та видані у співпраці з фахівцями ДСНС України, Головного управління ДСНС України у Рівненській області, Рівненської обласної науково-методичної комісії з ЦЗ, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань, серед яких посібники, методичні розробки, рекомендації, пам’ятки, буклети.

Завершено Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019” урочистостями, під час яких вручено нагороди та пам’ятні подарунки.

DSC_0956.JPG DSC_0968.JPG

 

 

 Наталія Яковець, завідувач обласного

 методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області


   
Останні новини
15 Липня15:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Підготовка керівників навчальних груп
15 Липня09:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Безпека народу – багатство країни
10 Липня15:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Попередження небезпек
10 Липня14:43 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Задля безпеки на виборах
9 Липня09:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Дитяче місто професій
4 Липня11:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиваємо підсумки за півріччя, з оптимізмом дивимося у майбутнє
1 Липня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Безпека дітей влітку - пріоритет сьогодення!
26 Червня09:56 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Реформа медицини та ДСНС в дії. До навчань залучено Черговий караул Центру безпеки Черкаської ОТГ
26 Червня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Спеціальне об’єктове навчання в КЛПЗ «Стоматологічна поліклініка м. Слов'янська»
26 Червня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виїзні заняття з функціонального навчання з керівниками суб’єктів господарювання та їх заступниками Пологівського району.
25 Червня11:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:48 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019” завершено
25 Червня11:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відбулись масштабні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
Останні новини