ГоловнаОстанні новини25 Червня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виїзні заняття з функціонального навчання з керівниками суб’єктів господарювання та їх заступниками Пологівського району.

Опубліковано: 25.06.2019, 11:58

Згідно розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 10.12.2018 № 654 «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік», викладачами Запорізьких територіальних курсів ЦЗ та БЖД І категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області з 19.06.2019 по 21.06.2019 у актовій залі Пологівської РДА були проведені виїзні заняття з функціонального навчання зі слухачами Пологівського району за категоріями «Керівники суб’єктів господарювання (підприємств, установ та організацій) незалежно від форми власності та їх заступники, функціональні обов’язки яких пов’язані із забезпеченням цивільного захисту» та «Посадові особи, на яких покладені обов’язки з питань ЦЗ на суб’єктах господарювання незалежно від форми власності».

До початку занять викладачі провели нараду, на якій узгодили перелік мультимедійних презентацій, навчальних фільмів та навчально-наочних посібників та методичних матеріалів, які потрібно буде використовувати.

Згідно з розкладом занять, викладачі Добрянський В.І., Мельниченко М.Г., провели викладення навчального матеріалу робочої навчальної програми з застосуванням мультимедійних презентацій, показом навчальних фільмів та відеороликів.

У перервах між заняттями викладачі Запорізьких територіальних курсів І категорії відповідали на запитання слухачів та надавали консультаційно-методичну допомогу. Одночасно пройшов обмін корисною інформацією щодо організації заходів цивільного захисту на суб’єктах господарювання району.

Після проведення занять викладачами був здійснений підсумковий контроль у виді тестування, на якому слухачі підтвердили свої знання добрими оцінками.

Для ефективної організації подальшої самостійної роботи на місцях слухачі отримали навчально-методичні документи, методичні рекомендації та відеоматеріали, розроблені педагогічними працівниками, які вони зможуть використати при організації та виконанні заходів цивільного захисту на суб’єктах господарювання.

Керівництво району та слухачі висловили щиру подяку педагогічним працівникам Запорізьких територіальних курсів І категорії за високий професіоналізм та якість проведення навчання.

IMG_3468.JPG IMG_3453.JPG

IMG_3454.JPG IMG_3458.JPG

 

 

Запорізькі територіальні курси ЦЗ та БЖД І категорії

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
8 Листопада08:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. У Черкасах пройшов семінар «Організація цивільного захисту на підприємствах, в установах і організаціях» для спеціалістів з питань цивільного захисту райдержадміністрацій, міськвиконкомів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад
8 Листопада08:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Проведення заняття з функціонального навчання
6 Листопада14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Обласна студентська олімпіада з питань безпеки життєдіяльності
5 Листопада16:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Практичні заняття на закріплених навчальних об’єктах
1 Листопада13:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Освіта у галузі здоров’я, безпеки та соціальної інтеграції визначається у світі як один із пріоритетних напрямів
1 Листопада13:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Інструктивно–методичне заняття з керівниками закладів освіти щодо виконання рішення Колегії ДСНС від 11.10.2019 № 11-14 та спільного наказу про проведення Дня цивільного захисту, Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та тижня безпеки дитини
31 Жовтня07:51 НМЦ ЦЗ ТА БЖД Рівненської області. Дбаємо про безпеку опалювального сезону
28 Жовтня13:53 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Майбутнє починається сьогодні. Почнемо його з безпеки!!!!
25 Жовтня14:58 НМЦ ЦЗ та БЖ в Сумській області. Семінар-тренінг для вчителів предмету «Основи здоров’я»
24 Жовтня13:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. В місті Сєвєродонецьку відбувся обласний етап збору-змагань Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки»
23 Жовтня15:53 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Планування заходів практичної підготовки з питань цивільного захисту
23 Жовтня09:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з функціонального навчання тривають
22 Жовтня10:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту на КП «Запоріжелектротранс»
21 Жовтня15:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Безпека дитини – добробут країни
18 Жовтня14:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Показове спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту
Останні новини