ГоловнаОстанні новини25 Червня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виїзні заняття з функціонального навчання з керівниками суб’єктів господарювання та їх заступниками Пологівського району.

Опубліковано: 25.06.2019, 11:58

Згідно розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 10.12.2018 № 654 «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік», викладачами Запорізьких територіальних курсів ЦЗ та БЖД І категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області з 19.06.2019 по 21.06.2019 у актовій залі Пологівської РДА були проведені виїзні заняття з функціонального навчання зі слухачами Пологівського району за категоріями «Керівники суб’єктів господарювання (підприємств, установ та організацій) незалежно від форми власності та їх заступники, функціональні обов’язки яких пов’язані із забезпеченням цивільного захисту» та «Посадові особи, на яких покладені обов’язки з питань ЦЗ на суб’єктах господарювання незалежно від форми власності».

До початку занять викладачі провели нараду, на якій узгодили перелік мультимедійних презентацій, навчальних фільмів та навчально-наочних посібників та методичних матеріалів, які потрібно буде використовувати.

Згідно з розкладом занять, викладачі Добрянський В.І., Мельниченко М.Г., провели викладення навчального матеріалу робочої навчальної програми з застосуванням мультимедійних презентацій, показом навчальних фільмів та відеороликів.

У перервах між заняттями викладачі Запорізьких територіальних курсів І категорії відповідали на запитання слухачів та надавали консультаційно-методичну допомогу. Одночасно пройшов обмін корисною інформацією щодо організації заходів цивільного захисту на суб’єктах господарювання району.

Після проведення занять викладачами був здійснений підсумковий контроль у виді тестування, на якому слухачі підтвердили свої знання добрими оцінками.

Для ефективної організації подальшої самостійної роботи на місцях слухачі отримали навчально-методичні документи, методичні рекомендації та відеоматеріали, розроблені педагогічними працівниками, які вони зможуть використати при організації та виконанні заходів цивільного захисту на суб’єктах господарювання.

Керівництво району та слухачі висловили щиру подяку педагогічним працівникам Запорізьких територіальних курсів І категорії за високий професіоналізм та якість проведення навчання.

IMG_3468.JPG IMG_3453.JPG

IMG_3454.JPG IMG_3458.JPG

 

 

Запорізькі територіальні курси ЦЗ та БЖД І категорії

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
20 Вересня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумській області. На варті безпеки життєдіяльності
18 Вересня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочато період спеціальних об’єктових тренувань із питань цивільного захисту у вищих навчальних закладах міста Кам’янця-Подільського
16 Вересня16:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Професійна проща до Дня рятівника
16 Вересня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Вивчення досвіду роботи евакуаційних органів
16 Вересня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Рятувальник – професія мужніх
12 Вересня09:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Функціональне навчання з командирами об’єктових ланок (груп) зв’язку та оповіщення
11 Вересня10:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру обговорила головні завдання на найближчий період
10 Вересня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Семінар з керівниками закладів культури міста Дніпра
10 Вересня10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Навчання працівників – запорука безпеки життєдіяльності освітнього закладу
9 Вересня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Місто професій у Хмельницькому
5 Вересня14:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове навчання в КУ Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»
4 Вересня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування на ПАТ «Запоріжсталь»
4 Вересня09:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
28 Серпня14:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. На Державному підприємстві «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О. Г. Івченка м. Запоріжжя відбулось протиаварійне тренування
28 Серпня14:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Початок нового навчального року
Останні новини