ГоловнаОстанні новини25 Червня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виїзні заняття з функціонального навчання з керівниками суб’єктів господарювання та їх заступниками Пологівського району.

Опубліковано: 25.06.2019, 11:58

Згідно розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 10.12.2018 № 654 «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік», викладачами Запорізьких територіальних курсів ЦЗ та БЖД І категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області з 19.06.2019 по 21.06.2019 у актовій залі Пологівської РДА були проведені виїзні заняття з функціонального навчання зі слухачами Пологівського району за категоріями «Керівники суб’єктів господарювання (підприємств, установ та організацій) незалежно від форми власності та їх заступники, функціональні обов’язки яких пов’язані із забезпеченням цивільного захисту» та «Посадові особи, на яких покладені обов’язки з питань ЦЗ на суб’єктах господарювання незалежно від форми власності».

До початку занять викладачі провели нараду, на якій узгодили перелік мультимедійних презентацій, навчальних фільмів та навчально-наочних посібників та методичних матеріалів, які потрібно буде використовувати.

Згідно з розкладом занять, викладачі Добрянський В.І., Мельниченко М.Г., провели викладення навчального матеріалу робочої навчальної програми з застосуванням мультимедійних презентацій, показом навчальних фільмів та відеороликів.

У перервах між заняттями викладачі Запорізьких територіальних курсів І категорії відповідали на запитання слухачів та надавали консультаційно-методичну допомогу. Одночасно пройшов обмін корисною інформацією щодо організації заходів цивільного захисту на суб’єктах господарювання району.

Після проведення занять викладачами був здійснений підсумковий контроль у виді тестування, на якому слухачі підтвердили свої знання добрими оцінками.

Для ефективної організації подальшої самостійної роботи на місцях слухачі отримали навчально-методичні документи, методичні рекомендації та відеоматеріали, розроблені педагогічними працівниками, які вони зможуть використати при організації та виконанні заходів цивільного захисту на суб’єктах господарювання.

Керівництво району та слухачі висловили щиру подяку педагогічним працівникам Запорізьких територіальних курсів І категорії за високий професіоналізм та якість проведення навчання.

IMG_3468.JPG IMG_3453.JPG

IMG_3454.JPG IMG_3458.JPG

 

 

Запорізькі територіальні курси ЦЗ та БЖД І категорії

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
15 Липня15:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Підготовка керівників навчальних груп
15 Липня09:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Безпека народу – багатство країни
10 Липня15:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Попередження небезпек
10 Липня14:43 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Задля безпеки на виборах
9 Липня09:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Дитяче місто професій
4 Липня11:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиваємо підсумки за півріччя, з оптимізмом дивимося у майбутнє
1 Липня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Безпека дітей влітку - пріоритет сьогодення!
26 Червня09:56 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Реформа медицини та ДСНС в дії. До навчань залучено Черговий караул Центру безпеки Черкаської ОТГ
26 Червня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Спеціальне об’єктове навчання в КЛПЗ «Стоматологічна поліклініка м. Слов'янська»
26 Червня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виїзні заняття з функціонального навчання з керівниками суб’єктів господарювання та їх заступниками Пологівського району.
25 Червня11:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:48 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019” завершено
25 Червня11:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відбулись масштабні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
Останні новини