ГоловнаОстанні новини15 Липня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Безпека народу – багатство країни

Опубліковано: 15.07.2019, 09:36

12 липня 2019 року місто Костопіль, що знаходиться на теренах Рівненщини, святкує свій 236-тий День народження.

Місто засноване за привілеєм польського короля С. Понятовського 14 листопада 1783 року, на прохання його власника Леонарда Ворцеля на місці невеличкого поселення Остальці. У 1798 році в містечку налічувалось лише 30 дворів. Сьогодні кількість населення міста складає приблизно 30 тис. жителів.

Святкова програма на майдані ім. Т.Г. Шевченка передбачила різноманітні заходи, як-от, фотовиставка, атракціони для дітей та дорослих, виставки-продажі від народних умільців, показ унікального одягу рідного краю „Мода з віковою історією”. Найбільш зворушлива подія, що відбулася на майдані, – відкриття стели „Я люблю Костопіль”.

До заходів на майдані долучилися працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, розгорнувши мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Саме така форма просвітницької роботи є одним із пріоритетних напрямків популяризації культури безпеки життєдіяльності серед населення за місцем проживання.

В комплексній роботі мобільного навчально-консультаційного пункту взяли участь представники Рівненської обласної організації товариства Червоного Хреста України, які проводили з бажаючими заняття з домедичної допомоги з практичним відпрацюванням методів проведення штучного дихання і непрямого масажу серця на манекені-тренажері.

Фахівці Центральної виїзної бригади Костопільської підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги КЗ „Обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” РОР  навчали навичкам надання домедичної допомоги потерпілим у надзвичайних ситуаціях.

Засоби контрацепції та інформаційні матеріали щодо профілактик  туберкульозу та СНІДу розповсюджувала серед громадян медичний консультант Рівненського обласного благодійного фонду „Наше майбутнє”.

У розгорнутому наметі мобільного пункту мешканці районного центру мали змогу ознайомитися з сучасними засобами індивідуального захисту, навчитися користуватися первинними засобами пожежогасіння, переглянути відеоматеріали з безпеки життєдіяльності, отримати в подарунок кульки та листівки з корисною інформацією.

Інформаційні листівки містять у собі рекомендації щодо дій у найрізноманітніших надзвичайних ситуаціях, наприклад, коли ви заблукали у лісі, що потрібно робити при пожежі у громадському транспорті, правила поведінки з вибухонебезпечними предметами, правила поведінки під час літнього відпочинку, як вберегтися від спеки, пожежна безпека, безпека спілкування в мережі Інтернет для дітей, проведення йодної профілактики та інше.

Варто відзначити, що мобільний навчально-консультаційний пункт відвідали поважні гості святкового дійства: голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, начальник ДПРЧ-19 ГУ ДСНС України у Рівненській області підполковник служби ЦЗ Петро Озарчук та головний спеціаліст відділу з питань НС населення Костопільської райдержадміністрації Сергій Лукомський. Вони відмітили належне, в тому числі інтерактивне, облаштування мобільного консультаційного пункту та акцентували увагу на важливості проведення  просвітницької роботи з населенням під час таких масових заходів.

Опановуючи знання з безпеки життєдіяльності, громадяни, в першу чергу, вчаться для себе. Адже від готовності як дорослого, так і дитини до дій у несприятливих побутових і надзвичайних ситуаціях залежить збереження найголовнішого для кожного з нас - життя та здоров’я, а також і матеріальних цінностей.

Важливо усім і завжди пам’ятати народну мудрість – „Безпека народу – багатство країни”.

DSC_0164.JPGDSC_0171.JPGDSC_0175.JPGDSC_0182.JPGDSC_0198.JPGDSC_0241.JPGDSC_0255.JPG


   
Останні новини
15 Жовтня10:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Консультування базових (опорних) з питань БЖД та ЦЗ закладів освіти як крок до вироблення компетенцій з безпеки
15 Жовтня08:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всеукраїнський практичний семінар пройшов на Рівненщині
2 Жовтня16:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування у Комунальній установі «Запорізька обласна станція переливання крові»
1 Жовтня17:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відзначили 588 річницю міста Хмельницький
30 Вересня16:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Проведено функціональне навчання фахівців з питань цивільного захисту в режимі відео онлайн конференції
30 Вересня11:56 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання керівників структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади
27 Вересня15:59 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Обласні навчально-методичні збори на базі Центру
27 Вересня14:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Взаємодія Центру із вищими навчальними закладами – запорука в безпечного та здорового способу життя студентської молоді Волині
27 Вересня09:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання слухачів за робочими навчальними програмами
26 Вересня15:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях працював в хмільницькій міській об’єднаній територіальній громаді
26 Вересня13:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. У Нетішині пройшли командно-штабні навчання щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС
25 Вересня08:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Свято безпеки у «Кришталику»
24 Вересня10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування в лікувальному закладі
24 Вересня08:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Рятувальник очима дітей
20 Вересня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумській області. На варті безпеки життєдіяльності
Останні новини