ГоловнаОстанні новини15 Липня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Безпека народу – багатство країни

Опубліковано: 15.07.2019, 09:36

12 липня 2019 року місто Костопіль, що знаходиться на теренах Рівненщини, святкує свій 236-тий День народження.

Місто засноване за привілеєм польського короля С. Понятовського 14 листопада 1783 року, на прохання його власника Леонарда Ворцеля на місці невеличкого поселення Остальці. У 1798 році в містечку налічувалось лише 30 дворів. Сьогодні кількість населення міста складає приблизно 30 тис. жителів.

Святкова програма на майдані ім. Т.Г. Шевченка передбачила різноманітні заходи, як-от, фотовиставка, атракціони для дітей та дорослих, виставки-продажі від народних умільців, показ унікального одягу рідного краю „Мода з віковою історією”. Найбільш зворушлива подія, що відбулася на майдані, – відкриття стели „Я люблю Костопіль”.

До заходів на майдані долучилися працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, розгорнувши мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Саме така форма просвітницької роботи є одним із пріоритетних напрямків популяризації культури безпеки життєдіяльності серед населення за місцем проживання.

В комплексній роботі мобільного навчально-консультаційного пункту взяли участь представники Рівненської обласної організації товариства Червоного Хреста України, які проводили з бажаючими заняття з домедичної допомоги з практичним відпрацюванням методів проведення штучного дихання і непрямого масажу серця на манекені-тренажері.

Фахівці Центральної виїзної бригади Костопільської підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги КЗ „Обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” РОР  навчали навичкам надання домедичної допомоги потерпілим у надзвичайних ситуаціях.

Засоби контрацепції та інформаційні матеріали щодо профілактик  туберкульозу та СНІДу розповсюджувала серед громадян медичний консультант Рівненського обласного благодійного фонду „Наше майбутнє”.

У розгорнутому наметі мобільного пункту мешканці районного центру мали змогу ознайомитися з сучасними засобами індивідуального захисту, навчитися користуватися первинними засобами пожежогасіння, переглянути відеоматеріали з безпеки життєдіяльності, отримати в подарунок кульки та листівки з корисною інформацією.

Інформаційні листівки містять у собі рекомендації щодо дій у найрізноманітніших надзвичайних ситуаціях, наприклад, коли ви заблукали у лісі, що потрібно робити при пожежі у громадському транспорті, правила поведінки з вибухонебезпечними предметами, правила поведінки під час літнього відпочинку, як вберегтися від спеки, пожежна безпека, безпека спілкування в мережі Інтернет для дітей, проведення йодної профілактики та інше.

Варто відзначити, що мобільний навчально-консультаційний пункт відвідали поважні гості святкового дійства: голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, начальник ДПРЧ-19 ГУ ДСНС України у Рівненській області підполковник служби ЦЗ Петро Озарчук та головний спеціаліст відділу з питань НС населення Костопільської райдержадміністрації Сергій Лукомський. Вони відмітили належне, в тому числі інтерактивне, облаштування мобільного консультаційного пункту та акцентували увагу на важливості проведення  просвітницької роботи з населенням під час таких масових заходів.

Опановуючи знання з безпеки життєдіяльності, громадяни, в першу чергу, вчаться для себе. Адже від готовності як дорослого, так і дитини до дій у несприятливих побутових і надзвичайних ситуаціях залежить збереження найголовнішого для кожного з нас - життя та здоров’я, а також і матеріальних цінностей.

Важливо усім і завжди пам’ятати народну мудрість – „Безпека народу – багатство країни”.

DSC_0164.JPGDSC_0171.JPGDSC_0175.JPGDSC_0182.JPGDSC_0198.JPGDSC_0241.JPGDSC_0255.JPG


   
Останні новини
20 Вересня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумській області. На варті безпеки життєдіяльності
18 Вересня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочато період спеціальних об’єктових тренувань із питань цивільного захисту у вищих навчальних закладах міста Кам’янця-Подільського
16 Вересня16:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Професійна проща до Дня рятівника
16 Вересня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Вивчення досвіду роботи евакуаційних органів
16 Вересня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Рятувальник – професія мужніх
12 Вересня09:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Функціональне навчання з командирами об’єктових ланок (груп) зв’язку та оповіщення
11 Вересня10:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру обговорила головні завдання на найближчий період
10 Вересня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Семінар з керівниками закладів культури міста Дніпра
10 Вересня10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Навчання працівників – запорука безпеки життєдіяльності освітнього закладу
9 Вересня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Місто професій у Хмельницькому
5 Вересня14:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове навчання в КУ Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»
4 Вересня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування на ПАТ «Запоріжсталь»
4 Вересня09:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
28 Серпня14:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. На Державному підприємстві «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О. Г. Івченка м. Запоріжжя відбулось протиаварійне тренування
28 Серпня14:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Початок нового навчального року
Останні новини