ГоловнаОстанні новини12 Серпня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. У Бердянську на березі Азовського моря працював мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях

Опубліковано: 12.08.2019, 09:02

9 серпня 2019 року на Приморській площі, на майданчику служби порятунку «Містечка рятувальників» в рамках мандрівного культурно-просвітницького фестивалю «З країни в Україну» працівниками Бердянських територіальних курсів ЦЗ та БЖД ІІІ категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області був розгорнутий для практичної роботи мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Організаторами фестивалю «З країни в Україну» у Бердянську є локальна команда місцевих активістів, яка діє за підтримки команди київських організаторів.

У фестивалі прийняли участь представники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області та Бердянських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Фахівці Бердянських територіальних курсів ЦЗ та БЖД та Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області навчали містян і гостей основним правилам безпечного відпочинку на водоймах, діям у надзвичайних, аварійних ситуаціях та терористичних актів та вмінню вберегти себе від біди.

Зокрема розповідали, як уникнути нещасних випадків на морі,  що робити при перегріванні організму в результаті тривалого перебування на сонці, а також навели приклади трагічних випадків, що мали місце на території міста.

Завідувач Бердянських територіальних курсів Олексій Ткачов, майстри виробничого навчання Віктор Єжеченко та Олександр Шевчінський показали людям, як рятувати утопаючого і надати йому першу допомогу, розповіли про основні причини загибелі людей на воді: купання дорослих і дітей в непристосованих для цього місцях, нехтування правилами поведінки на воді, нетверезий стан, відсутність контролю за дітьми з боку дорослих під час купання.

Фахівці курсів не тільки поділилися з громадянами знаннями з правил безпеки, а й розповсюдили серед відпочиваючих та жителів міста пам’ятки, буклети, щодо правил поведінки на воді та дій у надзвичайних ситуаціях.

Активність як дорослих, так і дітей під час проведення заходу, говорить про високий рівень зацікавленості та відповідальності кожного, хто дійсно дбає про свою безпеку та безпеку оточуючих.

Сподіваємося, що захід, який відбувся сьогодні, вплине на свідомість громадян, і вони не будуть порушувати правила поведінки на водоймах.

Мета заходу була досягнута – люди ще раз повторили такі прості, однак важливі правила безпеки при надзвичайних, аварійних ситуаціях та в умовах терористичних актів.

DSC00264.JPGDSC00277.JPGDSC00282.JPGDSC00294.JPGDSC00296.JPGDSC00300.JPGDSC00304.JPGDSC00308.JPGDSC00311.JPGDSC00314.JPG


   
Останні новини
20 Вересня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумській області. На варті безпеки життєдіяльності
18 Вересня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочато період спеціальних об’єктових тренувань із питань цивільного захисту у вищих навчальних закладах міста Кам’янця-Подільського
16 Вересня16:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Професійна проща до Дня рятівника
16 Вересня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Вивчення досвіду роботи евакуаційних органів
16 Вересня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Рятувальник – професія мужніх
12 Вересня09:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Функціональне навчання з командирами об’єктових ланок (груп) зв’язку та оповіщення
11 Вересня10:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру обговорила головні завдання на найближчий період
10 Вересня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Семінар з керівниками закладів культури міста Дніпра
10 Вересня10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Навчання працівників – запорука безпеки життєдіяльності освітнього закладу
9 Вересня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Місто професій у Хмельницькому
5 Вересня14:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове навчання в КУ Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»
4 Вересня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування на ПАТ «Запоріжсталь»
4 Вересня09:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
28 Серпня14:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. На Державному підприємстві «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О. Г. Івченка м. Запоріжжя відбулось протиаварійне тренування
28 Серпня14:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Початок нового навчального року
Останні новини