ГоловнаОстанні новини28 Серпня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. На Державному підприємстві «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О. Г. Івченка м. Запоріжжя відбулось протиаварійне тренування

Опубліковано: 28.08.2019, 14:08

Відповідно до План-графіку проведення підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах та організаціях у 2019 році в Запорізькій області 27 серпня на території Державного підприємства «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О.Г. Івченка» пройшло протиаварійне тренування за темою: «Дії працівників центрального складу Державного підприємства «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О. Г. Івченка при аварії техногенного характеру у відповідності з Планом локалізації та ліквідації наслідків аварій».

Метою тренування було визначено відпрацювання дій персоналу за планом локалізації і ліквідації наслідків аварій на об’єкті підвищеної небезпеки та запобігання аварійним ситуаціям і аваріям на відповідних стадіях їх розвитку.

План проведення протиаварійного тренування затверджений керівником підприємства.

Керівником тренування був призначений начальник управління комплектації та кооперації виробництва двигунів підприємства Микола Горбенко.

У підготовчий період протиаварійного тренування пройшли заняття за відповідними темами програми додаткової підготовки з техногенної безпеки працівників об’єктів підвищеної небезпеки.

Також, до початку проведення практичних заходів протиаварійного тренування, майстром виробничого навчання Запорізьких територіальних курсів ЦЗ та БЖД І категорії Геннадієм Коваленко було проведено методичний супровід протиаварійного тренування за затвердженим планом.

До тренування залучались керівники суб’єкту господарювання, працівники аварійно-рятувальної служби та формувань цивільного захисту, участь яких передбачена оперативною частиною плану локалізації і ліквідації наслідків аварій.

Під час протиаварійного тренування застосовувалась система оповіщення підприємства, наявні засоби індивідуального захисту, обладнання, яке призначене для виявлення небезпечних хімічних речовин, а також відпрацьовувались питання виведення персоналу із небезпечної зони.

Для контролю за діями персоналу, відпрацювання ввідних, правильності та своєчасності виконання розпоряджень з числа заступників суб’єкту господарювання, відповідно до розподілу обов’язків, був призначений керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Тренування пройшло на високому рівні, сили цивільного захисту підприємства діяли злагоджено, умовна аварійна ситуація ліквідована в короткі терміни.

 

  IMG_8130.JPG IMG_8133.JPG IMG_8256.jpg

IMG_8243.JPG

 

Запорізькі територіальні курси

ЦЗ та БЖД І категорії


   
Останні новини
20 Вересня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумській області. На варті безпеки життєдіяльності
18 Вересня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочато період спеціальних об’єктових тренувань із питань цивільного захисту у вищих навчальних закладах міста Кам’янця-Подільського
16 Вересня16:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Професійна проща до Дня рятівника
16 Вересня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Вивчення досвіду роботи евакуаційних органів
16 Вересня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Рятувальник – професія мужніх
12 Вересня09:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Функціональне навчання з командирами об’єктових ланок (груп) зв’язку та оповіщення
11 Вересня10:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру обговорила головні завдання на найближчий період
10 Вересня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Семінар з керівниками закладів культури міста Дніпра
10 Вересня10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Навчання працівників – запорука безпеки життєдіяльності освітнього закладу
9 Вересня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Місто професій у Хмельницькому
5 Вересня14:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове навчання в КУ Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»
4 Вересня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування на ПАТ «Запоріжсталь»
4 Вересня09:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
28 Серпня14:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. На Державному підприємстві «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О. Г. Івченка м. Запоріжжя відбулось протиаварійне тренування
28 Серпня14:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Початок нового навчального року
Останні новини