ГоловнаОстанні новини5 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове навчання в КУ Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»

Опубліковано: 05.09.2019, 14:34

4 вересня 2019 року, відповідно до план-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на суб’єктах господарювання, на території КУ Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання» проведено спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту комунальної установи у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».

До проведення навчання залучались керівний склад, комісія з надзвичайних ситуацій, формування цивільного захисту та працівники установи.

На навчанні були присутні представники Бердянських територіальних курсів ЦЗ та БЖД ІІІ категорії, відділу з питань НС, ЦЗН та ОП, МРУ ГУ ДСНС України в Запорізькій області, Бердянського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області.

Безпосередню участь в організації та проведенні навчання приймав майстер виробничого навчання Бердянських територіальних курсів ЦЗ та БЖД ІІІ категорії Віктор Єжеченко. Під час підготовчого періоду, починаючи з етапу планування, майстром були проведені інструктивно-методичні заняття з керівництвом навчання та інструктажі з посередниками і керівниками навчальних місць з практичного відпрацювання заходів та робіт.

Роботу з підготовки необхідних матеріалів для визначення вихідних даних та задуму проведення навчання, провів заступник керівника навчання – провідний спеціаліст з питань цивільного захисту установи Олександр Нескоромний.

У ході проведення навчання були відпрацьовані наступні питання: виявлення підозрілого предмету, оповіщення, евакуаційні заходи, практичні дії керівного складу та формувань цивільного захисту з локалізації та ліквідації пожежі, отруєння чадним газом та надання медичної допомоги постраждалим.

В ході проведення заходу особлива увага зверталася на вироблення єдиних поглядів щодо організації та методики проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.

Підсумки проведеного навчання з питань цивільного захисту підвів керівник навчання – директор КУ БМР «Бердянське територіальне медичне об’єднання» Дмитро Єгоров.

Під час розбору навчання його керівник дав оцінку діям учасників та поставив завдання щодо усунення виявлених недоліків. Підсумки навчання були обговорені на розширеному засіданні об’єктової комісії з питань надзвичайної ситуації.

Професійні дії учасників навчання отримали високу оцінку керівництва установи та запрошених осіб.

IMG_2004_142.jpgIMG_2004_143.jpgIMG_2004_144.jpgIMG_2004_145.jpgIMG_2004_148.jpgIMG_2004_149.jpgIMG_2004_1410.jpgIMG_2004_1413.jpgIMG_2004_1515.jpgIMG_2004_14502.jpg


   
Останні новини
15 Жовтня10:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Консультування базових (опорних) з питань БЖД та ЦЗ закладів освіти як крок до вироблення компетенцій з безпеки
15 Жовтня08:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всеукраїнський практичний семінар пройшов на Рівненщині
2 Жовтня16:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування у Комунальній установі «Запорізька обласна станція переливання крові»
1 Жовтня17:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відзначили 588 річницю міста Хмельницький
30 Вересня16:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Проведено функціональне навчання фахівців з питань цивільного захисту в режимі відео онлайн конференції
30 Вересня11:56 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання керівників структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади
27 Вересня15:59 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Обласні навчально-методичні збори на базі Центру
27 Вересня14:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Взаємодія Центру із вищими навчальними закладами – запорука в безпечного та здорового способу життя студентської молоді Волині
27 Вересня09:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання слухачів за робочими навчальними програмами
26 Вересня15:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях працював в хмільницькій міській об’єднаній територіальній громаді
26 Вересня13:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. У Нетішині пройшли командно-штабні навчання щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС
25 Вересня08:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Свято безпеки у «Кришталику»
24 Вересня10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування в лікувальному закладі
24 Вересня08:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Рятувальник очима дітей
20 Вересня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумській області. На варті безпеки життєдіяльності
Останні новини