ГоловнаОстанні новини5 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове навчання в КУ Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»

Опубліковано: 05.09.2019, 14:34

4 вересня 2019 року, відповідно до план-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на суб’єктах господарювання, на території КУ Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання» проведено спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту комунальної установи у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».

До проведення навчання залучались керівний склад, комісія з надзвичайних ситуацій, формування цивільного захисту та працівники установи.

На навчанні були присутні представники Бердянських територіальних курсів ЦЗ та БЖД ІІІ категорії, відділу з питань НС, ЦЗН та ОП, МРУ ГУ ДСНС України в Запорізькій області, Бердянського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області.

Безпосередню участь в організації та проведенні навчання приймав майстер виробничого навчання Бердянських територіальних курсів ЦЗ та БЖД ІІІ категорії Віктор Єжеченко. Під час підготовчого періоду, починаючи з етапу планування, майстром були проведені інструктивно-методичні заняття з керівництвом навчання та інструктажі з посередниками і керівниками навчальних місць з практичного відпрацювання заходів та робіт.

Роботу з підготовки необхідних матеріалів для визначення вихідних даних та задуму проведення навчання, провів заступник керівника навчання – провідний спеціаліст з питань цивільного захисту установи Олександр Нескоромний.

У ході проведення навчання були відпрацьовані наступні питання: виявлення підозрілого предмету, оповіщення, евакуаційні заходи, практичні дії керівного складу та формувань цивільного захисту з локалізації та ліквідації пожежі, отруєння чадним газом та надання медичної допомоги постраждалим.

В ході проведення заходу особлива увага зверталася на вироблення єдиних поглядів щодо організації та методики проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.

Підсумки проведеного навчання з питань цивільного захисту підвів керівник навчання – директор КУ БМР «Бердянське територіальне медичне об’єднання» Дмитро Єгоров.

Під час розбору навчання його керівник дав оцінку діям учасників та поставив завдання щодо усунення виявлених недоліків. Підсумки навчання були обговорені на розширеному засіданні об’єктової комісії з питань надзвичайної ситуації.

Професійні дії учасників навчання отримали високу оцінку керівництва установи та запрошених осіб.

IMG_2004_142.jpgIMG_2004_143.jpgIMG_2004_144.jpgIMG_2004_145.jpgIMG_2004_148.jpgIMG_2004_149.jpgIMG_2004_1410.jpgIMG_2004_1413.jpgIMG_2004_1515.jpgIMG_2004_14502.jpg


   
Останні новини
20 Вересня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумській області. На варті безпеки життєдіяльності
18 Вересня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочато період спеціальних об’єктових тренувань із питань цивільного захисту у вищих навчальних закладах міста Кам’янця-Подільського
16 Вересня16:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Професійна проща до Дня рятівника
16 Вересня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Вивчення досвіду роботи евакуаційних органів
16 Вересня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Рятувальник – професія мужніх
12 Вересня09:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Функціональне навчання з командирами об’єктових ланок (груп) зв’язку та оповіщення
11 Вересня10:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру обговорила головні завдання на найближчий період
10 Вересня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Семінар з керівниками закладів культури міста Дніпра
10 Вересня10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Навчання працівників – запорука безпеки життєдіяльності освітнього закладу
9 Вересня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Місто професій у Хмельницькому
5 Вересня14:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове навчання в КУ Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»
4 Вересня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування на ПАТ «Запоріжсталь»
4 Вересня09:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
28 Серпня14:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. На Державному підприємстві «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О. Г. Івченка м. Запоріжжя відбулось протиаварійне тренування
28 Серпня14:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Початок нового навчального року
Останні новини