ГоловнаОстанні новини11 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру обговорила головні завдання на найближчий період

Опубліковано: 11.09.2019, 10:07

10 вересня 2019 року педагогічна рада Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області провела розширене засідання, присвячене визначенню пріоритетних завдань на найближчий час.

Відкрив захід та оголосив порядок денний виконуючий обов’язки начальника Центру – заступник начальника з навчально-виробничої роботи Федір Олешко.

Перед колективом Центру першим виступив провідний фахівець Управління по роботі з кадрами ГУ ДСНС України у Луганській області В’ячеслав Саражин, який довів інформацію про заходи з нагоди відзначення Дня рятівника України, заплановані Головним управлінням ДСНС України у Луганській області, та запросив працівників Центру взяти у них участь.

Запрошений на засідання педагогічної ради заступник начальника управління з питань цивільного захисту Луганської облдержадміністрації Юрій Кульшай виступив з інформацією про підходи нового керівництва Луганської області щодо забезпечення цивільного захисту на території регіону, а також про ситуацію в новоутворених об’єднаних територіальних громадах стосовно навчання осіб керівного складу та фахівців з питань цивільного захисту.

З основною доповіддю «Про завдання педагогічного колективу щодо формування контингенту слухачів, інших осіб, які навчаються, на 2020 рік» виступив заступник начальника Центру з навчально-виробничої роботи Федір Олешко. Він провів аналіз виконання територіальними курсами цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії Плану комплектування, починаючи з 2016 року, визначив потенціал і можливості щодо збільшення кількості слухачів з функціонального навчання та спеціальної підготовки у 2020 році.

Із своїми пропозиціями щодо вдосконалення роботи у даному напрямку виступили завідувачі територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії мм. Лисичанська, Рубіжаного та Сєвєродонецька Олександр Сивак, Тетяна Полухіна та Олег Мараховський.

На заході також було розглянуто питання атестації педагогічних працівників Центру в 2019-2020 навчальному році. Секретар атестаційної комісії Юрій Паденко довів інформацію щодо переліку осіб, які підлягають атестації, та вимог для її проходження.

За результатами засідання педагогічна рада ухвалила рішення, обов’язкові для виконання усіма педагогічними працівниками Центру.

IMG_20190910_090333.jpgIMG_20190910_112621.jpgIMG_20190910_112658.jpg


   
Останні новини
15 Жовтня10:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Консультування базових (опорних) з питань БЖД та ЦЗ закладів освіти як крок до вироблення компетенцій з безпеки
15 Жовтня08:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всеукраїнський практичний семінар пройшов на Рівненщині
2 Жовтня16:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування у Комунальній установі «Запорізька обласна станція переливання крові»
1 Жовтня17:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відзначили 588 річницю міста Хмельницький
30 Вересня16:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Проведено функціональне навчання фахівців з питань цивільного захисту в режимі відео онлайн конференції
30 Вересня11:56 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання керівників структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади
27 Вересня15:59 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Обласні навчально-методичні збори на базі Центру
27 Вересня14:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Взаємодія Центру із вищими навчальними закладами – запорука в безпечного та здорового способу життя студентської молоді Волині
27 Вересня09:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання слухачів за робочими навчальними програмами
26 Вересня15:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях працював в хмільницькій міській об’єднаній територіальній громаді
26 Вересня13:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. У Нетішині пройшли командно-штабні навчання щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС
25 Вересня08:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Свято безпеки у «Кришталику»
24 Вересня10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування в лікувальному закладі
24 Вересня08:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Рятувальник очима дітей
20 Вересня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумській області. На варті безпеки життєдіяльності
Останні новини