ГоловнаОстанні новини11 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру обговорила головні завдання на найближчий період

Опубліковано: 11.09.2019, 10:07

10 вересня 2019 року педагогічна рада Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області провела розширене засідання, присвячене визначенню пріоритетних завдань на найближчий час.

Відкрив захід та оголосив порядок денний виконуючий обов’язки начальника Центру – заступник начальника з навчально-виробничої роботи Федір Олешко.

Перед колективом Центру першим виступив провідний фахівець Управління по роботі з кадрами ГУ ДСНС України у Луганській області В’ячеслав Саражин, який довів інформацію про заходи з нагоди відзначення Дня рятівника України, заплановані Головним управлінням ДСНС України у Луганській області, та запросив працівників Центру взяти у них участь.

Запрошений на засідання педагогічної ради заступник начальника управління з питань цивільного захисту Луганської облдержадміністрації Юрій Кульшай виступив з інформацією про підходи нового керівництва Луганської області щодо забезпечення цивільного захисту на території регіону, а також про ситуацію в новоутворених об’єднаних територіальних громадах стосовно навчання осіб керівного складу та фахівців з питань цивільного захисту.

З основною доповіддю «Про завдання педагогічного колективу щодо формування контингенту слухачів, інших осіб, які навчаються, на 2020 рік» виступив заступник начальника Центру з навчально-виробничої роботи Федір Олешко. Він провів аналіз виконання територіальними курсами цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії Плану комплектування, починаючи з 2016 року, визначив потенціал і можливості щодо збільшення кількості слухачів з функціонального навчання та спеціальної підготовки у 2020 році.

Із своїми пропозиціями щодо вдосконалення роботи у даному напрямку виступили завідувачі територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії мм. Лисичанська, Рубіжаного та Сєвєродонецька Олександр Сивак, Тетяна Полухіна та Олег Мараховський.

На заході також було розглянуто питання атестації педагогічних працівників Центру в 2019-2020 навчальному році. Секретар атестаційної комісії Юрій Паденко довів інформацію щодо переліку осіб, які підлягають атестації, та вимог для її проходження.

За результатами засідання педагогічна рада ухвалила рішення, обов’язкові для виконання усіма педагогічними працівниками Центру.

IMG_20190910_090333.jpgIMG_20190910_112621.jpgIMG_20190910_112658.jpg


   
Останні новини
20 Вересня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумській області. На варті безпеки життєдіяльності
18 Вересня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочато період спеціальних об’єктових тренувань із питань цивільного захисту у вищих навчальних закладах міста Кам’янця-Подільського
16 Вересня16:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Професійна проща до Дня рятівника
16 Вересня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Вивчення досвіду роботи евакуаційних органів
16 Вересня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Рятувальник – професія мужніх
12 Вересня09:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Функціональне навчання з командирами об’єктових ланок (груп) зв’язку та оповіщення
11 Вересня10:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру обговорила головні завдання на найближчий період
10 Вересня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Семінар з керівниками закладів культури міста Дніпра
10 Вересня10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Навчання працівників – запорука безпеки життєдіяльності освітнього закладу
9 Вересня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Місто професій у Хмельницькому
5 Вересня14:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове навчання в КУ Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»
4 Вересня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування на ПАТ «Запоріжсталь»
4 Вересня09:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
28 Серпня14:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. На Державному підприємстві «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О. Г. Івченка м. Запоріжжя відбулось протиаварійне тренування
28 Серпня14:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Початок нового навчального року
Останні новини