ГоловнаОстанні новини12 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Функціональне навчання з командирами об’єктових ланок (груп) зв’язку та оповіщення

Опубліковано: 12.09.2019, 09:07

У період з 09 по 10 вересня 2019 року відповідно до поданих заявок,  яким затверджено План комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області на 2019 навчальний рік проводились заняття з категорією слухачів «Командири об’єктових ланок (груп) зв’язку та оповіщення».

На заняття був запрошений начальник відділу моніторингу, зв’язку та оперативного чергування  управління з питань цивільного захисту Волинської облдержадміністрації Фоменко С.І., який розповів організацію та шляхи забезпечення готовності сучасної системи оповіщення населення в області, загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту.

Майстри виробничого навчання Навчально-методичного центру   довели до   слухачів, про дії робітників, службовців та населення при попереджувальному сигналі "Увага всім!" та мовному інформуванні місцевими органами влади, принципи та основні завдання системи оповіщення.

Слухачі ознайомились з новими нормативними документами у сфері цивільного захисту.

Також було проведено виїзне заняття на КП «Луцькводоканал». У навчання взяли участь начальник відділу  з охорони праці Стасіцька О.М., відповідальний працівник з питань ЦЗ Боярчук А.М., інженер відділу охорони праці Бойчук Д.Д.. Під час проведення заняття були розглянуті питання щодо організації оповіщення та інформування населення, дії за сигналами оповіщення цивільного захисту, порядок укриття населення, правила поведінки у випадку пожежі, користування засобами індивідуального захисту, порядок проведення евакуації в робочий час на підприємстві.

Проблеми, що висвітлювались, викликали зацікавленість у слухачів, під час занять вони мали змогу поставити численні питання щодо практичного втілення у життя вимог чинного законодавства.

Традиційно, наприкінці занять,  фахівці територіальних курсів надали слухачам матеріали з вищевказаних тем в електронному вигляді та роздруковані пам’ятки: « Дії за сигналом «Увага Всім».

За результатами навчання, під час тестування слухачі показали високий рівень знань та вмінь з вивченого матеріалу, що сприятиме цілеспрямованому та ефективному виконанню ними обов’язків командирів об’єктових ланок (груп) зв’язку та оповіщення.

3.jpg4.jpg


   
Останні новини
20 Вересня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумській області. На варті безпеки життєдіяльності
18 Вересня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочато період спеціальних об’єктових тренувань із питань цивільного захисту у вищих навчальних закладах міста Кам’янця-Подільського
16 Вересня16:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Професійна проща до Дня рятівника
16 Вересня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Вивчення досвіду роботи евакуаційних органів
16 Вересня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Рятувальник – професія мужніх
12 Вересня09:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Функціональне навчання з командирами об’єктових ланок (груп) зв’язку та оповіщення
11 Вересня10:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру обговорила головні завдання на найближчий період
10 Вересня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Семінар з керівниками закладів культури міста Дніпра
10 Вересня10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Навчання працівників – запорука безпеки життєдіяльності освітнього закладу
9 Вересня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Місто професій у Хмельницькому
5 Вересня14:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове навчання в КУ Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»
4 Вересня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування на ПАТ «Запоріжсталь»
4 Вересня09:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
28 Серпня14:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. На Державному підприємстві «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О. Г. Івченка м. Запоріжжя відбулось протиаварійне тренування
28 Серпня14:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Початок нового навчального року
Останні новини