ГоловнаОстанні новини18 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочато період спеціальних об’єктових тренувань із питань цивільного захисту у вищих навчальних закладах міста Кам’янця-Подільського

Опубліковано: 18.09.2019, 15:38

Студенти-першокурсники та їх старші товариші, які проходять навчання у вищих навчальних закладах міста, впродовж вересня-жовтня поточного року повинні навчитись впевнено діяти в умовах загрози або виникнення надзвичайної ситуації. Це основна мета всіх працівників, які відповідають за безпеку життєдіяльності.

У місті Кам’янці-Подільському налічується десять вищих навчальних закладів.

У початковий період знайомства першокурсників та надбання навичок у студентів старших факультетів  відповідно до План-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях міста Кам'янця-Подільського у 2019 році, затвердженого міським головою Михайлом Сімашкевичем, керівником  цивільного захисту сплановано проведення спеціальних об’єктових тренувань у вищих навчальних закладах.

Цього року першим став Подільський державний аграрно-технічний університет, який 13 вересня під керівництвом ректора університету Володимира Іванишина провів спеціальне об’єктове тренування.

До підготовки та проведення тренування безпосередньо долучились працівники НКП у м. Кам’янці-Подільському НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області, які здійснювали методичний супровід даного тренування.

Ретельна підготовка відповідальних осіб до проведення тренування, надання своєчасних консультацій та проведення інструктивно-методичних занять дали позитивний результат щодо його вдалого проведення.

До тренування залучали керівництво, посередницький апарат, структурні підрозділи університету (за рішенням ректора), формування цивільного захисту, підрозділи спеціалізованих служб цивільного захисту міської ланки.

У зазначеному заході взяли участь 478 осіб.

Під час проведення тренування були відпрацьовані практичні дії персоналу навчального закладу та студентів у разі виникнення пожежі в приміщенні центрального навчального корпусу та попередження терористичного акту (виявлення  та вилучення вибухонебезпечного предмету).

Значну увагу в ході практичних дій було надано питанням щодо оповіщення персоналу закладу, евакуації людей, гасінню умовної пожежі первинними засобами пожежогасіння, охороні громадського порядку та іншим заходам, пов’язаним із залученням аварійних (аварійно-диспетчерських) підрозділів спеціалізованих служб цивільного захисту міської ланки.

Персонал, студенти університету мали можливість спостерігати за злагодженою роботою рятувальників 2 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, групи розмінування військової частини А2641, бригади Кам’янець-Подільської станції екстреної медичної допомоги.

Варто відзначити сумлінне ставлення керівництва закладу, усіх працівників та студенів до підготовки та проведення тренування.

Підсумовуючи проведений захід керівник тренування  подякував усім учасникам практичного заходу.

Заступник начальника управління з питань НС та ЦЗН міської ради Володимир Слюсарчук та майстер виробничого навчання НКП у м. Кам’янці- Подільському Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Хмельницької області Сергій Небеснюк вказали слушні зауваження та надали пропозиції з питань удосконалення методики проведення таких тренувань.  

IMG_8238.jpgIMG_8247.jpg

IMG_8257.jpgIMG_8262.jpgIMG_8265.jpgIMG_8275.jpg


   
Останні новини
15 Жовтня10:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Консультування базових (опорних) з питань БЖД та ЦЗ закладів освіти як крок до вироблення компетенцій з безпеки
15 Жовтня08:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всеукраїнський практичний семінар пройшов на Рівненщині
2 Жовтня16:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування у Комунальній установі «Запорізька обласна станція переливання крові»
1 Жовтня17:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відзначили 588 річницю міста Хмельницький
30 Вересня16:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Проведено функціональне навчання фахівців з питань цивільного захисту в режимі відео онлайн конференції
30 Вересня11:56 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання керівників структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади
27 Вересня15:59 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Обласні навчально-методичні збори на базі Центру
27 Вересня14:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Взаємодія Центру із вищими навчальними закладами – запорука в безпечного та здорового способу життя студентської молоді Волині
27 Вересня09:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання слухачів за робочими навчальними програмами
26 Вересня15:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях працював в хмільницькій міській об’єднаній територіальній громаді
26 Вересня13:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. У Нетішині пройшли командно-штабні навчання щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС
25 Вересня08:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Свято безпеки у «Кришталику»
24 Вересня10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування в лікувальному закладі
24 Вересня08:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Рятувальник очима дітей
20 Вересня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумській області. На варті безпеки життєдіяльності
Останні новини