ГоловнаОстанні новини27 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання слухачів за робочими навчальними програмами

Опубліковано: 27.09.2019, 09:02

 На виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 10.12.2018 № 654 «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік», з 24 по 26 вересня поточного року на Бердянських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії пройшли навчальні заняття з функціонального навчання осіб, які очолюють об’єктові формування цивільного захисту – охорони громадського порядку.

Заняття проведені за робочою навчальною програмою з функціонального навчання, яка забезпечує підвищення рівня компетентності керівників формувань цивільного захисту - охорони громадського порядку суб’єктів господарювання успішно виконувати посадові обов’язки, що стосуються питань цивільного захисту в усіх режимах функціонування ЄДС ЦЗ.                                                                                         

 Метою організації навчального процесу за Програмою було: своєчасне і систематичне оновлення, поглиблення спеціальних знань і умінь, які обумовлюють здатність (готовність) слухачів до виконання обов’язків за посадою у сфері цивільного захисту в усіх режимах функціонування ЄДС ЦЗ.                            Заняття проводились у  навчальному класі, навчальній дільниці та земельній ділянці.       

При проведенні занять, майстрами виробничого навчання Єжеченко Віктором, Шульгою Антоніною та Шевчінським Олександром використовувались методичні розробки, мультимедійні презентації, робочі технологічні карти, навчальні фільми, операційні карти, робот–тренажер «Тарас», засоби індивідуального та колективного захисту.

Особлива увага приділялась практичному заняттю діям за призначенням формування цивільного захисту та інструктивному заняттю, надання першої домедичної допомоги в умовах надзвичайних ситуаціях, при визначенні стану постраждалого, найбільш оптимальних і ефективних практичних прийомів з проведення серцево-легеневої реанімації, зупинки кровотечі, накладання пов’язок, транспортної мобілізації та опануванню інших практичних навичок, що передбачені програмою.   Практично було відпрацьовано   серцево-легеневу реанімацію на роботі – тренажері «Тарас».

Під час самостійної підготовки майстри виробничого навчання відповідали на запитання слухачів та надавали консультаційно-методичну допомогу з питань цивільного захисту.                                                                                          

У  перервах між заняттями, майстрами виробничого навчання проведені консультації щодо поводження з вибухонебезпечними предметами, слухачі мали змогу ознайомитись з засобами колективного, індивідуального і медичного захисту.

Результати підсумкового контролю показали високий рівень знань слухачів, що забезпечує виконання обов’язків керівників формування цивільного захисту – охорони громадського порядку.             Слухачі отримали необхідні практичні навички  щодо дій за призначенням формування цивільного захисту – охорони громадського порядку у ході ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, їм були надані методичні рекомендації, відеоматеріали та робочі технологічні карти. Кожний із слухачів отримав посвідчення встановленого зразка.            

Мета заняття була досягнута, слухачі висловили подяку колективу курсів за організацію і проведення  занять.

DSC00324.JPGDSC00326.JPGDSC00327.JPGDSC00329.JPGDSC00335.JPGDSC00338.JPG


   
Останні новини
15 Жовтня10:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Консультування базових (опорних) з питань БЖД та ЦЗ закладів освіти як крок до вироблення компетенцій з безпеки
15 Жовтня08:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всеукраїнський практичний семінар пройшов на Рівненщині
2 Жовтня16:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування у Комунальній установі «Запорізька обласна станція переливання крові»
1 Жовтня17:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відзначили 588 річницю міста Хмельницький
30 Вересня16:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Проведено функціональне навчання фахівців з питань цивільного захисту в режимі відео онлайн конференції
30 Вересня11:56 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання керівників структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади
27 Вересня15:59 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Обласні навчально-методичні збори на базі Центру
27 Вересня14:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Взаємодія Центру із вищими навчальними закладами – запорука в безпечного та здорового способу життя студентської молоді Волині
27 Вересня09:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання слухачів за робочими навчальними програмами
26 Вересня15:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях працював в хмільницькій міській об’єднаній територіальній громаді
26 Вересня13:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. У Нетішині пройшли командно-штабні навчання щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС
25 Вересня08:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Свято безпеки у «Кришталику»
24 Вересня10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування в лікувальному закладі
24 Вересня08:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Рятувальник очима дітей
20 Вересня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумській області. На варті безпеки життєдіяльності
Останні новини