ГоловнаОстанні новини26 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Волинська область: на Волині підвели підсумки командно - штабних навчань

Опубліковано: 26.11.2019, 09:08

У п’ятницю 22 листопада під керівництвом т. в. о. голови Волинської обласної державної адміністрації Олександра Киричука відбувся загальний розбір командно - штабних навчань з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Волинської області.

Участь у засіданні взяли керівник навчань – директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Сергій Парталян, представники Держслужби України з НС, члени постійної обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, керівний склад управління ДСНС області та підпорядкованих підрозділів, голови райдержадміністрацій та міст обласного підпорядкування, начальники служб цивільного захисту області та представники навчально - методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області.

Керівництво навчань оцінювало стан організації роботи територіальної підсистеми та її ланок щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів, роботу системи оповіщення та евакуації населення у випадку надзвичайних ситуацій, стан інженерного, радіаційного та хімічного захисту територій та укриття населення, стан медичного, біологічного та психологічного захисту, матеріально-технічне та фінансове забезпечення заходів цивільного захисту, стан підготовки керівного складу та фахівців з питань цивільного захисту, навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, діяльність із забезпечення пожежної та техногенної безпеки.

Під час відпрацювання раптових ввідних практично перевірили ефективність реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, під час яких залучали органи управління та служби цивільного захисту районів, міст та об’єктів. Керівник навчання Сергій Парталян у своїй доповіді відзначив високий рівень відповідальності на місцях та організованість учасників навчань.

Начальник Навчально - методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області Сергій Шмига у своїй доповіді зазначив, що силами працівників центру. здійснено у повному обсязі методичний супровід усіх об’єктів, які проводили спеціальні об’єктові навчання та тренування під час командно-штабних навчань

Виходячи з результатів командно-штабних навчань, в центрі проведено аналіз виявлених недоліків, враховано зауваження керівництва навчання та сплановано роботу щодо внесення змін в здійснення методичного супроводу відповідно до повноважень та можливостей центру.

На завершення наради, т. в. о. голови Волинської обласної державної адміністрації Олександр Киричук підсумував, що проведення таких командно-штабних навчань є дуже актуальним та вкрай потрібним в нелегких умовах сьогодення. І саме ці навчання реально показали, що органи управління та сили цивільного захисту Волині готові долати перешкоди та небезпечні виклики, а мешканці області можуть з впевненістю дивитися в завтрашній день, адже у них є усі гарантії безпечного проживання.

DSCN3258.JPGDSCN3271.JPGDSCN3275.JPGDSCN32821.jpg


   
Останні новини
13 Грудня14:31 Одеська область: робоча нарада за участі педагогічних працівників
13 Грудня08:46 Чернігівська область: небезпечна піротехніка
11 Грудня15:08 Хмельницька область: працює атестаційна комісія Центру
6 Грудня16:10 Одеська область: тренувальний збір-змагання
6 Грудня14:18 Хмельницька область: нагороджено переможців міської олімпіади з основ безпеки життєдіяльності
6 Грудня14:13 Луганська область: на шляху до зростання професійної майстерності
5 Грудня11:41 Волинська область: навчання з цивільного захисту в закладі позашкілля - дбаємо про безпеку разом
2 Грудня16:04 Одеська область: семінар-практикум з завідувачами та директорами закладів дошкільної освіти та науки Суворівського району м. Одеса
28 Листопада16:39 Хмельницька область: вдосконалення професійної майстерності
27 Листопада15:13 Запорізька область: запорізькі територіальні курси ЦЗ та БЖД І категорії завершують новий рік
26 Листопада09:46 Сумська область: тренінг з безпеки життєдіяльності
26 Листопада09:43 Сумська область: як навчитися безпечно жити
26 Листопада09:08 Волинська область: на Волині підвели підсумки командно - штабних навчань
25 Листопада10:32 Хмельницька область: круглий стіл з викладачами закладів вищої освіти
20 Листопада17:10 Рівненська область: міжнародне співробітництво у сфері цивільного захисту
Останні новини