ГоловнаБібліотекаНа допомогу науковцямМіжнародні наукометричні бази даних і пошукові системи
 Версія для друку

ehostPortal.png

 

 

EBSCOhost це доступні через веб-інтерфейс бази даних наукової інформації з галузей медицини, фізики, хімії, економіки та інших наук, що періодично оновлюються. Власником EBSCOhost є компанія EBSCO Publishing, яка, у свою чергу, є дочірньою компанією EBSCO Industries.

EBSCOhost надає можливість пошуку повнотекстових, рецензованих статей наукових журналів, довідників та інших публікацій з різних наукових дисциплін. Включає в себе як бази даних доступні на умовах передплати, так і бази даних, які знаходяться у відкритому доступі.

Інструкція користувача EBSCO

Інформацію почерпнуто із https://uk.wikipedia.org/wiki/EBSCOhost

google.png

 

Google Scholar або Google Академія — вільна доступна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Дата виходу бета-версії — листопад 2004 року. Індекс Google Scholar включає в себе більшість рецензованих онлайн-журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв. За функціями він схожий на вільно доступні системи Scirus від Elsevier, CiteSeerX і getCITED. Також він схожий на інструменти засновані на підписці, такі як Elsevier в Scopus і Thomson ISI's Web of Science. Рекламний слоган Google Scholar — «стояти на плечах гігантів» — це данина вченим, які внесли свій вклад в свої галузі протягом століть, забезпечуючи основу для нових наукових досягнень.

Інструкція користувача Google Scholar

Профіль ІДУЦЗ

Інформацію почерпнуто із https://uk.wikipedia.org/wiki/Google_Scholar

 index.jpg

Бібліометрика української науки

Система «Бібліометрика української науки» призначена  для надання суспільствуцілісного уявлення про наукове та науково-педагогічне середовище України.

Система — це:

  • єдиний реєстр наукових декларацій (бібліометричних профілів) вчених і дослідницьких колективів;
  • статистична інформація про галузеву, відомчу та регіональну структуру науки України;
  • бібліометрична складова джерельної бази для оцінювання ефективності наукової діяльності;
  • національний сегмент проекту Ranking of Google Scholar Profiles.

Інформацію почерпнуто із http://nbuviap.gov.ua/bpnu/index.php?page_sites=pro_proect

 skopus.jpg  

Scopus [skopus], «ско́пус») — бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного середовища SciVerse. Рубрикатор Scopus (ASJK) має 27 базових тематичних розділів, поділених на 335 підрозділів, політематичні статті індексуються одразу в кількох розділах.. Індексує 18,000 назв наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук 5000 видавців. База даних індексує наукові журнали, матеріали конференцій та серіальні книжкові видання. Розробником та власником SciVerse Scopus є видавнича корпорація Elsevier. База даних доступна на умовах передплати через веб-інтерфейс. Пошуковий апарат Scopus інтегрований з пошуковою системою Scirus для пошуку веб-сторінок та патентною базою даних.

Інструкція користувача Scopus

Алгоритми пошуку по наукометричним базам даних  Scopus та  Web of Science

Доступ для створеня профілю з сервера ІДУЦЗ

Інформацію почерпнуто із https://uk.wikipedia.org/wiki/Scopus

 web_of_science.png  

"Web of Science (до 2014 Web of Knowledge) — платформа, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів, до 2016 року належала Thomson Reuters. В листопаді 2016 року відділення IP & Science придбано інвестиційними фондами і функціонує як Clarivate Analytics. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.

Центральною частиною платформи є наукометрична, реферативна, міжнародна база даних Web of Science Core Collection WoS(CC) (до 2014 мало назву Web of Science) , яка включає в себе понад 18000 провідних журналів, розміщені у трьох ключових індексах наукової літератури:

  • SCIE (Science Citation Index Expanded) індексується 8300 журналів, архів з 1900 року,
  • SSCI (Social Science Citation Index ) — 2900, архів з 1900
  • AHCI(Art and Humanities Citation Index) — 1600 видань, архів з 1975.

Деякі видання одночасно представлені у кілької індексах." 

Платформа Web of Science пропонує доступ до бібліографічних даних наукових статей з престижних періодичних видань, книг та матеріалів наукових конференцій із зазначенням реальної цитованості цих матеріалів. Вона охоплює понад 57 млн. записів із 18 711 найбільш впливових журналів світу (в тому числі й тих, які знаходяться у відкритому доступі) та 150 000 матеріалів конференцій в галузі природничих, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.

Інструкція користувача Web of Science

Інформацію почерпнуто із https://uk.wikipedia.org/wiki/Web_of_Science

Вебінари від Clarivate Analytics (16.07-19.07.2019)

Українською

Чи(м) допоможе Web of Science науковцю

 

 

 

    Твіт