ГоловнаПро ІнститутСтруктураРежимно-таємний сектор
 Версія для друку
 

Фахівець режимно-таємного сектору

 

КРИЖАНОВСЬКА

Марія Григорівна

 лейтенант служби цивільного захисту

 

Телефон: +38 (044) 468-91-77

 

ПОЛОЖЕННЯ

про режимно-таємний сектор

Інституту державного управління у сфері цивільного захисту

1. Загальні положення.

1.1. З метою організації та здійснення заходів щодо забезпечення режиму секретності, постійного контролю за його додержанням в Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, створено режимно-таємний сектор на правах окремого структурного підрозділу.

1.2. Утворення, реорганізація чи ліквідація режимно-таємного сектору здійснюється за погодженням з ДСНС України та органами Служби Безпеки України.

1.3. У своїй діяльності режимно-таємний сектор Інституту взаємодіє з центральним режимно-секретним органом ДСНС України, органами СБУ, Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації.

1.4. Режимно-таємний сектор підпорядковується безпосередньо начальнику Інституту, який організовує та контролює його діяльність, а у його відсутність заступнику начальника Інституту.

1.5. За своїм статусом і умовами оплати праці режимно-таємний сектор належить до категорії основних підрозділів Інституту.

1.6. Передача функцій режимно-таємного сектору будь-яким іншим структурним підрозділам Інституту або включення режимно-таємного сектору до їх складу не допускається.

1.7. Покладати на режимно-таємний сектор ведення не секретного діловодства, а також інші види діяльності, що не пов'язані з охороною державної таємниці, забороняється.

1.8. У режимно-секретному секторі зберігаються усі документи, які стосуються охорони державної таємниці, незалежно від наявності грифа обмеження доступу.

 

    Твіт