ГоловнаПро ІнститутСтруктураСектор інформаційних технологій та технічного захисту інформації
 Версія для друку

 

Podobied.jpg

 

 

Начальник сектору інформаційних технологій та технічного захисту інформації

 

ПОДОБЄД
Сергій Ігорович


майор служби цивільного захисту

 

      Основні завдання сектора інформаційних технологій та технічного захисту інформації:

  1. Розроблення, експлуатація, обслуговування, підтримка працездатності комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) в Інституті та здійснення контролю за станом захищеності інформації в комп'ютерних системах (КС).
  2. Підтримка необхідного рівня захищеності інформації, ресурсів і технологій, розробка проектів нормативних і розпорядчих документів, згідно з якими має бути забезпечений захист інформації в Інституті.
  3. Дослідження технологій опрацювання інформації з метою виявлення можливих каналів витоку та інших загроз для безпеки інформації, формування моделі загроз, розроблення політики безпеки інформації, вивчення заходів щодо її реалізації.
  4. Виконання робіт з адміністрування інформаційно-телекомунікаційної мережі, функціонування засобів обчислювальної техніки,  використання  інформаційних технологій в Інституті.
  5. Впровадження та контроль за застосуванням сучасних інформаційних технологій у діяльності структурних підрозділів Інституту, забезпечення технічної експлуатації засобів обчислювальної техніки.
  6. Забезпечення організації надійного функціонування засобів телекомунікацій та інформатизації Інституту.

 

 

 

    Твіт