ГоловнаПро ІнститутСтруктураСектор інформаційних технологій та технічного захисту інформації
 Версія для друку

      Основні завдання сектора інформаційних технологій та технічного захисту інформації:

  1. Розроблення, експлуатація, обслуговування, підтримка працездатності комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) в Інституті та здійснення контролю за станом захищеності інформації в комп'ютерних системах (КС).
  2. Підтримка необхідного рівня захищеності інформації, ресурсів і технологій, розробка проектів нормативних і розпорядчих документів, згідно з якими має бути забезпечений захист інформації в Інституті.
  3. Дослідження технологій опрацювання інформації з метою виявлення можливих каналів витоку та інших загроз для безпеки інформації, формування моделі загроз, розроблення політики безпеки інформації, вивчення заходів щодо її реалізації.
  4. Виконання робіт з адміністрування інформаційно-телекомунікаційної мережі, функціонування засобів обчислювальної техніки,  використання  інформаційних технологій в Інституті.
  5. Впровадження та контроль за застосуванням сучасних інформаційних технологій у діяльності структурних підрозділів Інституту, забезпечення технічної експлуатації засобів обчислювальної техніки.
  6. Забезпечення організації надійного функціонування засобів телекомунікацій та інформатизації Інституту.

 

 

 

    Твіт