ГоловнаВАКЦИНАЦІЯ
 Версія для друку

ВАКЦИНАЦІЯ


Чи потрібна вакцинація у разі дотримання високого рівня гігієни та санітарії?

Вакцини необхідні: для зупинки інфекційних захворювань недостатньо високого рівня гігієни, санітарії, доступу до чистої води та повноцінного харчування. Якщо підтримувати оптимальні показники імунізації, хвороби, що їх можна запобігти вакцинами, повернуться. Чимало інфекцій можуть поширюватися незалежно від ступеня нашої охайності.

Прогалини у вакцинації можуть швидко призвести до спалахів захворювань, які вже стали рідкістю, - наприклад, коклюшу, поліомієліту та кору.

Чи є вакцини безпечними?

Вакцини безпечні. Користь від імунізації значно перевищує ризики, адже без неї кількість хвороб та смертей буде збільшуватись.

Краще отримати імунітет у результаті вакцинації, ніж хвороби?

Вакцини взаємодіють з імунною системою, викликаючи імунну реакцію, подібну до імунної реакції на природну інфекцію, проте вони не призводять до захворювання та не піддають вакциновану людину ризику потенційних ускладнень. Однак за отримання імунітету в результаті природної інфекції, можливо, доведеться заплатити розумовою відсталістю, викликаною гемофілічним грипом В (Hib), вродженими дефектами внаслідок краснухи, раком печінки від вірусу гепатиту В або смертю від кору.

Чи потрібно вакцинуватися проти хвороб, які є майже ліквідованими в нашій країні?

Дві основні причини, чому потрібно вакцинуватися – це власна безпека та захист оточуючих. Ми не повинні покладатися на людей навколо нас, щоб зупинити поширення хвороби; ми також маємо робити те, що від нас залежить.

Чи потрібно вакцинуватися від грипу?

Грип – це серйозне захворювання, яке щорічно забирає 300-500 тисяч людських життів у всьому світі.

Вакцинація забезпечує імунітет проти найпоширеніших штамів, що циркулюють в будь-який сезон. Це найкращий спосіб зменшити шанс захворіти на важкий грип або заразити ним інших людей. Уникнути грипу означає уникнути додаткових медичних витрат і витрат доходів унаслідок пропущених днів роботи або навчання.


    Твіт