ГоловнаМережа НМЦ ЦЗ та БЖДКороткострокове підвищення кваліфікаціїВипускні роботигрупа 16 КПК
 Версія для друку

СПИСОК

                                                           слухачів групи № 16 КПК/НМЦ «Короткострокове підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту

                                                         завідувачів навчально-консультаційних пунктів навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту»

 

Дата початку навчання - 08.04.2019.

Дата закінчення навчання - 19.04.2019.

 

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові Назва випускної роботи
1. ГОЛУБ Микола ЛеонІдович

«Шляхи підвищення ефективності навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях»

2. ДЯЧУК Руслан Степанович

«Організація та проведення спеціальних об'єктових навчань з питань цивільного захисту на суб'єктах господарювання»

3. КАЗАК Оксана Степанівна

«Повноваження органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту»

4.

КАРДАШУК Віктор Анатолійович

«Організація та проведення спеціальних об'єктових навчань з питань цивільного захисту на суб'єктах господарювання»

5.

ЛЕЗУН Всеволод Антонович

«Методичний супровід практичної підготовки  суб’єктів господарювання у сфері цивільного захисту»

6.

ЛЕХНЯК Григорій Васильович

«Проведення заходів з евакуації на регіональному, місцевому, об’єктовому рівні»

7.

МОГИЛКО Світлана Павлівна

«Методичний супровід практичної підготовки суб'єктів господарювання» 

8.

ОЛЕФІР Михайло Іванович

«Проведення заходів з евакуації на об'єктовому рівні»
9.

РОЖКО Роман Васильович

«Проведення заходів з евакуації на регіональному, місцевому, об'єктовому рівні»

10.

КУРЧЕНКО Валентин Васильович

 «Методичний супровід практичної підготовки суб’єктів господарювання у сфері цивільного захисту»
11.

ЛИСЕНКО Олександр Володимирович

 «Методичний супровід практичної підготовки суб’єктів господарювання у сфері цивільного захисту»
12.

ПОДОПРИГОРА Іван Михайлович

 «Методичний супровід практичної підготовки суб’єктів господарювання у сфері цивільного захисту»
13.

СОЛОВЕЙ Володимир Юрійович

«Організація та проведення спеціальних об’єктових тренувань з питань цивільного захисту формувань цивільного захист в суб’єктах господарювання»
14.

ТЕСЛЮК Микола Миколайович

«Проведення заходів з евакуації  на регіональному, місцевому, об’єктовому рівні»
15.

ХІСАМОВ Віктор Олександрович

«Організація та проведення спеціальних об’єктових тренувань з питань цивільного захисту формувань цивільного захист в суб’єктах господарювання»
16.

ШАБАТЬКО Анатолій Миколайович

«Організація та проведення спеціальних об’єктових тренувань з питань цивільного захисту формувань цивільного захист в суб’єктах господарювання»
17.

ШИРМА Микола Іванович

«Забезпечення методичного супроводу підприємств, установ, організацій, що проводять спеціальні об’єктові навчання і тренування з питань цивільного захисту»
18.

ЮРЕВИЧ Микола Павлович

«Організація та проведення спеціальних об’єктових навчань (тренувань)»

 

    Твіт